(© ANDRZEJ BANAS)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kardynał Franciszek Macharski, który od ubiegłego tygodnia leży w szpitalu uniwersyteckim przy ul. Kopernika, czuje się lepiej. - To jedyna informacja, której mogę udzielić - mówi rzecznik krakowskiej kurii, ks. Robert Nęcek. Wiadomo na pewno, że życiu kardynała nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

O sprawie pisaliśmy w artykule: Kardynał Macharski trafił do szpitalaByły metropolita krakowski trafił do szpitala tuż przez poprzednim weekendem. Nieszczęśliwie się potknął w swoim mieszkaniu i upadł. Pękła mu jedna z kości. W szpitalu została ona unieruchomiona.
Najprawdopodobniej, kardynał zostanie tam jeszcze dobrych kilka tygodni. Codziennie przyjmuje odwiedziny krakowskich księży.Zobacz piękne, wysportowane kobiety. Weź udział w naszym plebiscycie na najładniejszą sportsmenkę Małopolski

Zobacz, jak naziści obchodzili pogańskie święto w okupowanym Krakowie

Miss Polonia z dawnych lat! Zobacz archiwalne zdjęcia kandydatek

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!


Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!