Sprawdź, gdzie możesz kupić lub sprzedać bilety na Euro 2012 [spoza miasta]

Chcecie kupić lub sprzedać bilety na Euro 2012? Sprawdźcie, ... (© mmwarszawa.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Chcecie kupić lub sprzedać bilety na Euro 2012? Sprawdźcie, gdzie możecie to zrobić!

Bilety na Euro 2012


UEFA już teraz oferuje kibicom platformę do sprzedaży biletów przydzielonych w losowaniu (kwiecień 2011). Na tzw. PLATFORMIE ODSPRZEDAŻY BILETÓW kibice mogą zaoferować swoje bilety, z których nie mogą albo nie chcą skorzystać.

Kto może kupić bilety? Wszyscy ci, którzy nie mieli szczęścia we wcześniejszym losowaniu UEFA. Wystarczy, że wejdą na stronę ticketing.uefa.com/euro2012-pl. Trzeba będzie tam się zarejestrować. W formularzu do wypełnienia będą pola m.in. adresowe i telefoniczny.

Warto mieć ze sobą np. dowód osobisty, bo przy rejestracji trzeba będzie podać jego numer. W formularzu są także dwie klauzule o przetwarzaniu naszych danych osobowych przez UEFA. Nie trzeba się jednak na to zgadzać. Oba pola można pozostawić jako niezaznaczone – rejestracja zakończy się pomyślnie.

Po zakończeniu rejestracji w panelu logowania będziemy mieli zakładkę z aktualnie oferowanymi biletami i ich cenami - zobacz:Platforma odsprzedaży biletów będzie działać do 1 marca 2012 roku. Po tym terminie nie będzie dłużej możliwe odsprzedanie niechcianych biletów.

UEFA podaje, że oprócz platformy odsprzedaży biletów kibice zespołów, które awansują do turnieju finałowego będą mogli ubiegać się o bilety z federacji narodowych. Będzie to jednak możliwe po losowaniu turnieju finałowego, które odbędzie się w grudniu 2011 roku i po potwierdzeniu terminarza spotkań.

Bilety kosztują od 30 do 600 euro (w zależności od typu i rodzaju meczu).

Biletów poza UEFA nie sprzedasz!


UEFA wyraźnie ostrzega, przed próbą sprzedaży biletów poza platformą do tego przeznaczoną. Takie bilety nie będą ważne. UEFA ostrzega także przed zakupem biletów od tzw. „koników”. Oszuści mogą chcieć wykorzystać fakt, że kibice w ostatniej chwili zdecydują się zapłacić zawyżoną sumę pieniędzy. Taki bilet będzie nieważny.

12 mln chętnych na bilet


Ponad 12 mln osób wypełniło formularz na stronie UEFA i zgłosiło chęć zakupu biletów na mecze Euro 2012. Większość zgłoszeń pochodziła z państw gospodarzy mistrzostw – czyli Polski i Ukrainy.

Ile biletów jest dostępnych na Euro 2012?


Było ponad 12 mln zgłoszeń, tymczasem pula dostępnych biletów wynosi około 1,4 mln sztuk. Poprzez losowanie do kibiców trafiło 41 proc. biletów. Reszta przekazana została m.in. federacjom narodowym – około 32 proc., a także sponsorom czy gościom UEFA.

System biletowy na Euro 2012 pozwala zidentyfikować osobę, która korzysta z biletu. Wszystko dzięki temu, że UEFA gromadziła dane w procesie aplikacji. Dane pobierane sa także na PLATFORMIE ODSPRZEDAŻY BILETÓW.

Dbaj o bilet, nie uszkodź go!


UEFA prosi kibiców o to, aby w momencie jak dostaną do ręki swój bilet – dbali o niego. Bilety mogą ulec zniszczeniu pod wpływem wody, brudu, wysokiej temperatury lub promieniowania słonecznego. Jeśli część biletu nieczytelna, organizatorzy mogą nie wpuścić kibica na stadion. UEFA tymczasem nie zamierza wystawiać duplikatów biletów (niezależnie od powodów zniszczenia).

Źródło: Bilety na Euro 2012: Gdzie można kupić lub sprzedać własne? [PORADNIK]

Kliknij w zdjęcie i zobacz fotogalerię z krakowskich wydarzeń
Stwórz z nami galerię MPK! [zdjęcia]Lampiony rozświetliły Kraków [zdjęcia]
Szarikon, czyli hotel dla psów [zdjęcia]
Browar Lubicz reaktywacja [zdjęcia]
Dodaj artykuł Dodaj zdjęcia
Dodaj imprezę
Bloguj z MM


Komentarze (21)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

aneta (gość)

Pólfnał Euro 2012 Hiszpania-Portugalia . Odstąpie 4 bilety za połowę ceny nominalnej.Osoby zainteresowane kontakt mrs_anetka@wp.pl

Jacek (gość)

Półfinał Euro 2012 Warszawa 28.06.2012 CAT 1. Znajomi się rozmyślili i do sprzedania mam dwa bilety kategorii pierwszej CAT1, (najdroższe, boczna trybuna). Cena za jeden bilet to 1999 zł, sprzedaje komplet.Odbiór najlepiej osobisty we Wrocławiu, choć jest możliwość tuż przed meczem w Warszawie po wcześniejszej przedpłacie. Jeżeli masz pytania pisz, wieczorem na pewno odpiszę.
jupiter[malpa]g.pl

korninel (gość)

Ćwierćfinał w WAWIE przy dobrych wiatrach z Polakami. Posiadamy wiele biletów na Euro tylko oczywiście większość na Ukrainę,
jeżeli ktoś byłby zainteresowany czekam na maila korninel@o2.pl.
m.in. Anglia-Francja i Francja-Ukraina 4szt kat1 - po cenie nominalnej.
Niemcy-Holandia 8szt kat3 i 4szt kat1
Półfinał Donieck 4szt kat1 i 4szt kat3

Z tego co kojarzę w Polsce są tylko takie dostępne:
Irlandia-Włochy 4szt kat2
i
Ćwierćfinał w Warszawie A1-B2 4szt kat1

Oczywiście to nie wszystkie bilety.
Możliwy odbiór osobisty na terenie Dolnegośląska

Ż (gość)

Bilety na Holandia-Niemcy. Mam zbędne 2 bilety 3 kat. na mecz Holandia-Niemcy 13 czerwca w Charkowie, wymienie się na inne lub sprzedam po normalnej cenie, moj mail: pinang89@gmail.com

Marta (gość)

BILETY W POZNANIU. Chetnych kupnem karnetu na Euro w Poznaniu prosze o kontak meilowy.
karnet zawiera bilety na 3 mecze dla 4 osob.
kategoria B biletów.
MYCHA-MARTA@GO2.

Pomocy..... (gość)

Pozbędę się biletu-tylko jak?. Dania-Portugalia-2szt., Lwów 1-szej kategorii.
Kupowałem bilet Polska-Rosja i tak miałem zatwierdzone.Cóż za zdziwienie wystapiło na mojej twarzy jak się okazało,że dostałem bilet Dania-Portugalia:))))))
Pisałem z reklamacją ale dostałem odpowiedź,że nie mozna go zwrócic-co mam robić??????????
Tym bardziej,że nie mam paaszportu......i checi jechac na Ukrainę .Najgorsze,że właśnie w punkcie przed stadionem bilet mozna odebrać-bzdura!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak wybrnąć z tej dziwacznej sytuacji nie tracąc pieniędzy?
tyberjusz2@o2.pl

Adi (gość)

POLSKA - CZECHY. Mecz Polska - Czechy 16.06.2012 g. 20:45 we Wrocławiu.
2 bilety za 1000zł, 3. kategoria.
Odbiór osobisty: Warszawa, Katowice, Bytom, ewentualnie Kraków.

KONTAKT: 697 077 773

Leon (gość)

bilety. Sprzedam 2 bilety na mecz Szwecja - Anglia w Kijowie 15 czerwca godz. 20.45, kat. 3, cena 130 zł, kontakt leon-16@o2.pl

Gosc (gość)

ROSJA - CZECHY. Mecz Rosja Czechy Wrocław 8 czerwca 20:45

2 bilety

Wiecej Informacji pod telefonem : 518928502

wygrałem bilety (gość)

Polska - Czechy. Mam dwa bilety 1 kat. na mecz POLSKA - CZECHY we Wrocławiu. Bilety są nieimienne!! :) Rewelacyjne miejsca przy samiuśkiej murawie niemal pośrodku boiska. Odbiór osobisty w Krakowie. Sprzedam je oczywiście w cenie nominalnej, jednak razem z czekoladą kosztującą....?
polskaczechy2012@gmail.com Proszę o konkretne propozycje.

Paweł (gość)

Mecz 29 - Półfinał. Mecz 29 - Półfinał
kategoria 3
cena do negocjacji
bilet już w domu czeka na wysyłke
pa.stefanowski@gmail.com

skori88 (gość)

Bilety Euro 2012. Mam do sprzedania 4 bilety na EURO 2012:
Polska - Czechy

kontakt : 608 316 346

MP (gość)

Bilety Euro 2012. Mam do sprzedania bilety na EURO 2012:
2 bilety na mecz Francja Szwecja w Kijowie.- 19 czerwca. kat 3
2 bilety na PÓŁFINAŁ w Doniecku. - 27 czerwca. kat. 3
Kontakt: bilety_euro2012@op.pl