Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wszystkie grzeczne dzieci mogą się spotkać z prawie zupełnie prawdziwym Świętym Mikołajem w Stadninie Koni Huculskich w Nielepicach. Mikołajowy orszak zawita tam w niedzielę 9 grudnia w godzinach 10 - 12.30, 13 - 15.30 i 16 - 18.30, a on sam znajdzie czas, by każdemu z dzieciaków wręczyć osobiście (przyniesione przez rodziców) prezenty.

W oczekiwaniu na Mikołaja towarzyszyć będą dzieciom krasnale i Śnieżynka. Poprowadzą wiele zabaw w zimowo-świątecznym klimacie, nauczą m.in. lapońskiego powitania, zaproszą na elfią gimnastykę i do zimowego rock'n'rolla.

Nie zabraknie też ubierania choinki, a chętni mogą zwiedzić stadninę i skorzystać z przejażdżki na koniach i osiołkach. Dla rodziców przewidziano degustację domowych smakołyków i możliość zakupów m. in. wędlin, przetworów i ciast na przedświątecznym kiermaszu.

Koszt udziału w zabawie to 40 zł od dziecka, rodzice wchodzą za darmo. Zapisów można dokonać pod adresem biuro@famiga.pl.Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!