(© Wojciech Matusik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dokładnie 7146 widzów (w tym ok. 750 fanów z Katowic) oglądało sobotnie spotkanie między Cracovią a GKS Katowice. Grupa kibiców gospodarzy zachowała się jednak haniebnie, podczas minuty ciszy przed pierwszym gwizdkiem. Zobacz wideo!

Osoby nazywające siebie "kibicami" Cracovii nie były w stanie uszanować minuty ciszy w związku z tragicznym wypadkiem z udziałem fanów Lechii Gdańsk. Zamiast milczeć, zaczęli głośno skandować "Lechia Gdańsk k... szajs", co spotkało się z burzą gwizdów ze strony kibiców z Katowic.

Zobacz wideo:


Wszystko o pierwszej lidze w serwisie ekstraklasa.net TUTAJ

Komentarze (117)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Cracovia Kazimierzowskie (gość)

Ten Piasek to ch.uj niech opowie najwiekszy Fest czyli Misiek jak w latach 90 gdy raczkowala zgoda z malinowymi nosami i goscil ich na olszy :-)
Fest poszedl do sklepu po papu plus wodke a malinowi zrobili mu kwadrat i dzida
-100% prawdziwe info-

(Fest jeszcze wtedy nie byl medialny bo jeszcze nie trafil baggio motylem)

J(/)G Podgorze (gość)

Koles o pseudo PIASEK z Lechii niech ktos z Betonow lub Gwardzistow z reymonta zapyta go jak kilka lat temu bawil w goscinie u chlopakow z ....Cracovii hahahahaha (powrot w butach relaxach do gdanska ) hahaha reka zlamana hahahah TAK tak Panie PIASEK pucujemy sie do przeszlosci a nie teraz kozaka zgrywamy. Opowiedz swoim ziomalom jak plakales i przysiegales ze wiecej do Krk nie przyjedziesz a twoi "bacia" milicjanci z reymonta to kur wy i pedaly i ze ich pierd olisz...
Byl z nim Adam(kibic Lechii) w dwojke "imperzowali" hahahahah
A takze pan Ogór z Gdans-Oliva (napewno go znacie) przy innej okazji tez bawil z Craxa hahahahah

sivy (gość)

Konfidenci z rejmonta zaminąc mordy psy zapchlone, sprzedajecie sie nawzajem konfitury haha

JUDE()GANG (gość)

=NIEWIERNYM PSOM SPALIMY DOM PO DRUGIEJ STRONIE BŁOŃ=
#SWIETA WOJNA NIECH TRWA DO SMIERCI OSTATNIEGO PSA#
>>>CRACOVIA JUDE GANG<<<

c.w.e.l c.w.e.l wisła c.w.e.l (gość)

Wstaly dzieci do szkoly to sobie szybko wpisy porbily i dzida na lekcje hahaha
Bando Ubeckich Milicyjnych Pedalow z Gejmonta22 wezcie pokazcie jaja i daj ie jakis nuner tel (idz i sobie kup teraz starter jak masz wietrzna kupe w majtach) zadzwoni sie pogadamy moze cos ustalimy i zbaczymy kto ma jaja kto jest mocny na klawiaturze i skitrany po drugiej stronie monitora....
DZIEKAN-FUJIN-IWAN-KROTKI = MARTWE PROSTYTUTKI