Siedem goli w meczu oldbojów Wisły i przyjaciół amp futbolu [ZDJĘCIA]

Jerzy FilipiukZaktualizowano
Piłka nożna. Przed towarzyskim spotkaniem w amp futbolu Polska - Irlandia (3:0) na nowym stadionie Prądniczanki Kraków odbył się mecz oldbojów Wisły z Przyjaciółmi amp futbolu, wygrany przez tych ostatnich 4:3.

Na boisku wystąpiły m.in. byłe gwiazdy nie tylko krakowskiego futbolu, które przypomniały się licznie zgromadzonym kibicom. Grano po 20 minut. Oldboje Wisły prowadzili już 3:1 (choć ich rywale w pierwszej połowie dwukrotnie trafili w sułpek), ale potem do remisu doprowadził Bogdan Kapłon, ojciec jednego z najlepszych polskich ampfutbolowców Krystiana, a zwycięskiego gola - swego drugiego w tym meczu - uzyskał Piotr Gruszka.

W drużynie oldbojów "Białej Gwiazdy" wystąpili m.in. Kazimierz Kmiecik, Mariusz Jop, Marek Motyka, Jerzy Kowalik, Marcin Jałocha, Krzysztof Bukalski, Dariusz Marzec, Leszek Pawlikowski i Rafał Wisłocki, a w ekipie Przyjaciół amp futbolu oprócz wspomnianego duetu zagrali m.in. Marcin Cabaj (tym razem nie w bramce), Maciej Palczewski, Tomasz Siemieniec, Krzysztof Hajduk i Michał Probierz.

Oldboje Wisły - Przyjaciele amp futbolu 3:4 (1:1)

Bramki: 1:0 Marzec 5, 1:1 Gruszka 20, 2:1 Jop 26, 3:1 Marzec 27, 3:2 Kapłon 30, 3:3 Kapłon 34, 3:4 Gruszka 35.

[g]14181811[/g] [g]14169791[/g] [g]14153005[/g] [g]14145971[/g]

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Materiał oryginalny: Siedem goli w meczu oldbojów Wisły i przyjaciół amp futbolu [ZDJĘCIA] - Dziennik Polski