(© Wojciech Matusik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W okresie Świąt Wielkanocnych komunikacja miejska będzie funkcjonować według zmienionego rozkładu jazdy. Oto najważniejsze zmiany, jakie czekają pasażerów.

W Wielki Piątek (29 III) oraz we wtorek 2 IV autobusy i tramwaje będą kursować według powszedniego rozkładu jazdy. W Wielką Sobotę (30 III) - wg sobotniego rozkładu jazdy, natomiast w Wielkanoc (31 III) i Poniedziałek Wielkanocny (1 IV) komunikacja będzie jeździć według rozkładu świątecznego.

W rozkładzie jazdy w powyższych dniach zostaną jednak wprowadzone liczne ograniczenia: W Wielki Piątek zawieszone będą linie nr: 11, 409, 429, 439, 482, a linie 50 i 52 będą kursować z częstotliwością co 10 minut przez cały dzień.

Od 30 marca do 1 kwietnia (Wielka Sobota, Wielkanoc, Poniedziałek Wielkanocny): zawieszone będą linie nr: 11, 409, 429, 439, 482. Linie nocne będą kursować bez zmian, z wyjątkiem nocy z 30/31 marca, kiedy ze względu na przesunięcie zegarów, kurs linii 605 z Dworca Głównego w kierunku Bielan zostanie wykonany o godz. 3:00, a kurs linii 903 ze Skawiny w kierunku Krakowa z godz. 2:10 - o godz. 3:10. 1 IV zostanie uruchomiona linia tramwajowa nr 6, która będzie kursować według specjalnego rozkładu, w godzinach 7:30-17:30.

We wtorek, 2 IV: zawieszona będzie linia nr: 409. Bilety okresowe wykupione na linię 11 zachowują ważność na trasie: rondo Grzegórzeckie - al. Powstania Warszawskiego - rondo Mogilskie - Dworzec Główny - Poczta Główna - Starowiślna oraz na odcinku Poczta Główna - Wawel - Stradom, a także w autobusach linii 178 na odcinku Kuklińskiego - Grota-Roweckiego.Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

. (gość)

ta reklama orange
zaczyna mnie wkur...
wchodze tu poczytac
wiadomosci a nie ogladac
pier.... smartfony