Regulamin konkursów

REGULAMIN KONKURSÓW NASZE MIASTO

§ 1 Postanowienia ogólne
1. Niniejszy regulamin ("Regulamin") określa ogólne warunki konkursów organizowanych i współorganizowanych przez serwis Nasze Miasto (www.naszemiasto.pl) nie objętych osobnym regulaminem.
2. Organizatorem konkursów, zwanych dalej „Konkursami” w serwisie Nasze Miasto: Polska Press Sp. z o.o. ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa, NIP 522-01-03-609. Ww. organizator odpowiada za Konkursy autorskie ogłaszane w serwisie i w gazecie naszemiasto.pl (w których jest fundatorem Nagród).
3. W przypadku Konkursów współorganizowanych przez serwis Nasze Miasto i inne podmioty, współorganizatorem takiego konkursu jest ten podmiot, który także w tym przypadku jest, fundatorem Nagród.

§2 zasady konkursów

1. W Konkursach mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne (w Konkursach nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy firmy Polska Press Sp. z o.o. oraz jej spółek zależnych).

2. Osoby niepełnoletnie uczestniczące w Konkursie mogą wziąć w nich udział wyłącznie za pisemną zgodą rodziców/opiekuna prawnego dostarczoną Organizatorowi..

3. Każdy z Uczestników może wziąć udział w danym Konkursie tylko raz.

4. Konkurs jest organizowany i przeprowadzany w serwisie naszemiasto.pl na zasięgu województw: Małopolska i Śląsk w okresie oraz na zasadach podanych każdorazowo na stronie Konkursu.

5. Uczestnik Konkursu powinien:
a) zarejestrować się w serwisie, podać swoje imię, nazwisko i adres mailowy
b) zalogować się i udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie lub pytania konkursowe bądź wykonać zadanie opisane na stronie Konkursu.

6. W przypadku konkursu SMSowego wysłać SMS na numer podany treściwa stronie Konkursu z treścią zgodną ze wskazanymi wymogami Konkursu w zakresie zadania konkursowego.

7. W Konkursie (z zastrzeżeniem pkt 6 powyżej) biorą udział tylko Uczestnicy, którzy zarejestrowali się w serwisie, zalogowali się i nadesłali prawidłowe odpowiedzi lub wykonali zadanie konkursowe.

8. Spośród wszystkich zgłoszeń Uczestników spełniających wymogi konkursu i niniejszego Regulaminu Komisja Konkursowa wybierze Laureata/ów

9. Laureat/laureaci zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną na wskazany wcześniej adres e-mail, w terminie określonym we właściwym Konkursie bądź w przypadku konkursu SMS na numer telefonu z którego zostało wysłane zgłoszenie konkursowe.

10. Warunkiem otrzymania Nagrody jest przesłanie Organizatorowi pocztą elektroniczną (mailem zwrotnym), na adres wskazany w powiadomieniu, danych potrzebnych do odbioru nagrody w tym wszelkich wymaganych zgód.

§3 Nagrody

1. Rodzaj , liczba Nagród oraz liczba Laureatów Konkursu wskazane są każdorazowo na stronie danego Konkursu.

2. Nagrody, które są odbierane przez Zwycięzców bezpośrednio w siedzibie serwisu Nasze Miasto zostaną przekazane po wypełnieniu i podpisaniu przez Uczestnika Konkursu, specjalnego protokołu odebrania nagrody dostępnego w siedzibie ww. redakcji. W przypadku Laureatów poniżej 13 roku życia, nagrodę może odebrać taki Laureat tylko z obecności rodzica/opiekuna prawnego.

3. Odpowiedzialność z tytułu gwarancji spoczywa na podmiocie wskazanym w treści gwarancji o ile do Nagrody dołączona jest karta gwarancyjna.

4. W przypadku gdy Fundatorem nagród jest podmiot wskazany w § 1 pkt 3 ponosi on odpowiedzialność za nagrody.

5. Rodzaj oraz sposób odbioru nagród wskazane są każdorazowo na stronie danego Konkursu, w mailu lub poprzez SMSa zwrotnego powiadamiającym o wygranej

6. Nagrody w Konkursie nie podlegają zamianie na równowartość pieniężną.

7. Jeżeli zwycięzca w ciągu 7 dni nie zgłosi danych niezbędnych do odbioru nagrody bądź w przypadku osobistego odbioru w tym terminie nie zgłosi się po odbiór nagrody, nagroda przepada, a o jej przeznaczeniu decyduje Organizator.

§5 Reklamacje

1. Reklamacje związane ze sposobem przeprowadzenia Konkursu będą przyjmowane w formie pisemnej w siedzibie Organizatora, w terminie do 7 dni od momentu poinformowania o wynikach Konkursu.
2. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni od daty ich otrzymania. O wyniku postępowania reklamacyjnego osoby zgłaszające reklamacje zostaną powiadomione pisemnie niezwłocznie po ich rozpatrzeniu.
3. Uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia roszczeń we właściwym sądzie powszechnym.

§6 Postanowienia końcowe

1. Udział w Konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania materiałów w następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań serwisu Nasze Miasto.
2. Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, 02-672 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 42.000.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia konkursu, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polska Press Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne do wzięcia udziału w konkursie.
3. Polska Press Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polska Press Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polska Press Sp. z o.o. na piśmie.
4. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dyskwalifikowania odpowiedzi niespełniających wymogów wskazanych w danym Konkursie.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do niewydania nagrody w przypadku naruszenia postanowień niniejszego Regulaminu bądź niedpełnienia wymogów niezbędnych do wydania nagrody
6. Zwycięzca jest zwolniony z obowiązku płacenia podatku od nagrody. Jeśli jednorazowa wartość wygranej nie przekracza kwoty 760 zł, a konkurs był organizowany i emitowany (ogłaszany) przez środki masowego przekazu takie jak prasa, radio, telewizja, przychód uzyskany przez podatnika w postaci nagrody będzie wolny od podatku. Podstawa prawna: ustawa z dnia 26.07.1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zm.).
7. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie znajdują zastosowanie odpowiednie postanowienia Kodeksu Cywilnego.
8. Wszelkie spory powstałe na tle wykonania niniejszego Regulaminu rozstrzyga właściwy Sąd powrzechny.
9. Niniejszy Regulamin dostępny jest do wglądu w serwisie internetowym Warszawa Nasze Miasto oraz w siedzibie organizatora konkursu, w Warszawie przy ul. Domaniewska 45.

10. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać na adres warszawa@naszemiasto.pl

.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3