Radwańska przegrywa z Szarapową. Rosja w półfinale Pucharu Federacji [ZDJĘCIA]

Andrzej Banaś / Gazeta Krakowska
Na ten mecz kibice tenisa czekali w Polsce od miesięcy. Niestety, Szarapowa nie dała Agnieszce Radwańskiej najmniejszych szans i wygrała z Polską w dwóch setach 7:5 i 6:1.

Polce kibicowało w niedzielę 15 tysięcy widzów zgromadzonych w krakowskiej Tauron Arenie. Mimo to, mecz zakończył się zaledwie po 100 minutach.

W sobotę Agnieszka uległa także Swietłanie Kuzniecowej. Jej siostra, urszula także nie dała rady świetnie dysponowanej w Krakowie Szarapowej. Porażki oznaczają, że Polki będą musiały zagrać w kwietniowych barażach o utrzymanie w grupie światowej.