(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Uczniowie klas szóstych szkół podstawowych zmierzyli się z próbnym testem przed kwietniowym sprawdzianem. Choć - jak mówią - egzamin były łatwy, dużo dzieci było niezadowolonych. Powód? Pytania dotyczyły piłki nożnej. Próbny sprawdzian przygotowało wydawnictwo Operon.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem 2012. Odpowiedzi i arkusze poznamy jutro


Wypracowanie z polskiego - napisać opowiadanie z dialogiem na temat "To był interesujący mecz". Matematyka - obliczyć obwód boiska, wyliczyć, ile kosztowały gadżety kibiców, np. koszulki i trąbki. Geografia - w którą stronę będą lecieć kibice, jeśli wylecą z Gdańska do Kijowa.

- Bez sensu, nie lubimy piłki nożnej i w ogóle się na niej nie znamy - powtarzały uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Krakowie. Znalazło się jednak kilka dziewczynek, którym tematy piłkarskie się podobały. - Ale w sumie test był łatwy - podsumowuje szóstoklasista Bartosz Piątek.

Test próbny nie był obowiązkowy, szkoły same zgłaszały chęć uczestnictwa. Prawdziwy egzamin przygotowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną będą musieli napisać wszyscy. Uczniowie będą zdawać 3 kwietnia 2012 roku.
Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2012 z Operonem. Odpowiedzi 13 stycznia


Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem, styczeń 2012. Uczniowie przygotowują się do testu


PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY Z OPERONEM 2012 - ZOBACZ TESTY Z POPRZEDNICH LATCodziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (31)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm (gość)

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

poj (gość)

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeepoooopppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppoooooooooooooooooooooooooopppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppooooooooooooooooooooooooopppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

jojh (gość)

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

olo (gość)

ftytufyguiihuihjikmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

jajo (gość)

nie pisałam tego durnoty jak będziecie coś chcieli to nigdy więcej nie pisz tutaj bo dostaniesz złą buzię ( :( )

pop (gość)

mam talent a ty idioto
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha i co

geniusz (gość)

jestem geniusz a ty głupek więc jak będziesz miał/a poniżej 40 punktów to masz wytłumaczenie