(© Dariusz Gdesz/Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W czwartek, 10 stycznia uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych pisali próbny sprawdzian szóstoklasisty. Była to szansa na wypróbowanie sił przed egzaminem, który odbędzie się 4 kwietnia. Egzamin został zorganizowany Wydawnictwo OPERON.

TEST, sprawdzian szóstoklasisty Operon 2013: PYTANIA, ODPOWIEDZI, WYNIKI


Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013 z Operonem! Test już dziś, odpowiedzi i arkusze w piątek


Próbny sprawdzian szóstoklasisty: ODPOWIEDZI i ARKUSZE do testu!W czwartek o 9:00 szóstoklasiści z całej Polski zaczęli pisać próbny sprawdzian. Test trwał godzinę (wersja dla dzieci z dysfunkcjami - 90 minut) i sprawdzał wiedzę uczniów z matematyki, języka polskiego, historii i nauk przyrodniczych.

Test miał na celu sprawdzenie czy uczniowie opanowali pięć umiejętności: pisanie, czytanie, rozumienie, wykorzystywanie wiedzy w praktyce, korzystanie z informacji.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty OPERON 2013: "Polski był prosty"Uczniowie poznają wyniki testu najpóźniej 1 lutego. Z egzaminu nie otrzymuje się ocen, maksymalnie można zdobyć 40 punktów. Wynik nie decyduje jednak o przyjęciu ucznia do gimnazjum, ma jedynie pokazać, w jakim stopniu szóstoklasista opanował materiał przerabiany w szkole podstawowej.

Test (sprawdzian) szóstoklasisty Operon 2013: pytania, odpowiedzi, wynikiSchemat sprawdzianu nie zmienia się od lat. Uczniowie musieli odpowiedzieć na pytania korzystając z tekstów źródłowych, wykonać szereg zadań z matematyki oraz napisać list, opowiadanie, zaproszenie, ogłoszenie lub sprawozdanie.

Każdy zdający miał przy sobie legitymację, a także długopis lub pióro z czarnym tuszem, ołówek, gumkę, linijkę, ekierkę, cyrkiel i kątomierz.

Test (sprawdzian) szóstoklasisty Operon 2013: sprawdź wynikiMaksymalnie można zdobyć 40 punktów. Próbny test nie będzie miał wpływu na przyjęcie ucznia do gimnazjum.

Sprawdź, jakie były pytania w kwietniu 2012: sprawdzian szóstoklasisty 2012 [ODPOWIEDZI, WYNIKI, TESTY]Zobacz też:


TEST szóstoklasisty 2013 z Operonem. Uczniowie piszą sprawdzian o 9.00. Odpowiedzi już jutro!


Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!