6 grudnia w klubie QATTO - International Fitness&Dance Center w Krakowie będzie miała miejsce charytatywna Konwencja Fitness. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie 27 letniego Jacka Romańczuka walczącego z rakiem.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
27 letni krakowianin zmaga się z chorobą od 1995 roku. Organizatorzy tegorocznej konwencji postanowili mu pomóc. Impreza Charytatywna pod hasłem "A new day has come" (Nadszedł nowy dzień) będzie mikołajkowym prezentem dla Jacka.

Program obfituje w wiele atrakcji. Mistrzów będzie można podziwiać w niezwykle całej gamie występów choreograficznych oraz lekcji wzmacniających. ponadto poprzez aktywny udział w prezentowanych zajęciach będzie można sprawdzić swoją kondycję.

Wszyscy trenerzy zrzekli się wynagrodzeń za występy na rzecz chorego Jacka Romańczuka. Fundusze zgromadzone przez uczestników i sponsorów z pewnością w jakiejś części sfinansują dalsze kosztowne leczenie Jacka i wesprą Jego rodzinę, która dzięki silnej woli i marzeniom przetrwała.

- Wierzymy, że Wasz udział w imprezie pomoże stworzyć Jackowi najlepsze warunki do odzyskania pełni sił. W trakcie konwencji będziecie mogli podziwiać prezenterów fitness w niezwykle atrakcyjnej gamie występów choreograficznych oraz lekcji wzmacniających, poprzez aktywny udział w prezentowanych zajęciach. Będą to m.in. step, hilo, dance, yoga, pilates, muscle i body ball - zachęcają organizatorzy z Kadry Elite Poland Fitness School – IFCHistorię Jacka Romańczuka i formularz udziału w konwencji mozna znaleźć na stronie Mikołajowej Konwencji Fitness.
MoDo Aplikacja Ściągnij


Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!