(© INGIMAGE)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Polska San Marino, mecz Polska San Marino LIVE, Polska San Marino transmisja, Polska San Marino TV, Polska San Marino Internet, Polska San Marino na żywo, Polska San Marino online, Polska San Marino stream, Polska San Marino transmisja online, Polska San Marino mecz, Polska San Marino video

Polska - San Marino: transmisja online z meczu już od 20.45!


Dziś o godz. 20.45 na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się spotkania Polska – San Marino. - Wiemy, czego oczekują od nas kibice. Postaramy się zrobić wszystko, żeby mecz był dobry w naszym wykonaniu i żebyśmy byli w stu procentach zadowoleni po jego zakończeniu – mówi opiekun naszej kadry, Waldemar Fornalik.

Tyle tylko, że po ostatniej porażce nastroje wśród polskich kibiców są fatalne. - Będziemy robili wszystko, żeby wygrać. Nie wyobrażam sobie innego wyjścia. Po meczu z Ukrainą zostanie zadra. Każdy z nas wie, że nie zagraliśmy tak jak powinniśmy. Ale to już nie pomoże, teraz myślimy tylko o San Marino – dopowiada reprezentacyjny obrońca, Łukasz Piszczek.

O tym, jak na tle słabiutkiego rywala zaprezentują się nasi piłkarze, przekonamy się dziś wieczorem.

Krakowianie mogą także obejrzeć transmisję spotkania na żywo w wielu klubach. W centrum to m.in.:
- Ring przy ul. Św. Filipa 25
- Sports Club przy ul. Grodzkiej 50
- Rooster przy ul. Szczepańskiej 4
- Prominent przy ul. Kamiennej 17,
- restauracja Augusta - Bulwar Kurlandzki ul. Podgórska 22,
- English Football Club - ul. Mikołajska 5,
- Argentyński Resto - Pub przy ul. św. Sebastiana.

Polska San Marino transmisja online na żywo. Sprawdź, gdzie obejrzysz mecz w Krakowie

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!