Podział punktów na Rakowickiej

rodzyn3k
rodzyn3k
W sobotę na hali Uniwersytetu Ekonomicznego doszło do pojedynku AZS SKAWY UEK i dotychczasowego lidera czwartej grupy II Ligi siatkówki kobiet. Pojedynek wygrały dziewczyny z Łańcuta.

Podopieczne trenera Tomasza Klocka prowadziły od samego poczatku, wygrywając pierwszego seta z liderkami.

Niestety radość trwała krótko. Pomimo tego, że drużyna przyjezdna miała trenera - zawodniczkę, która jednocześnie grała na pozycji rozgrywającej i zarządzała drużyną, Akademiczki przegrały dwa sety z rzędu. Drugi i trzeci set należał do MKS ŁAŃCUT.

W czwartym secie zawodniczki Skawy wzięły się do roboty, wygrały czwartego seta i doprowadziły do tie-breka.

Bardzo dobry początek i prowadzenie drużyny gosopodarzy w piątym, decydującym secie. Niestety w połowie drużyna AZS UEK straciła zawodniczkę - Dorota Bednarczuk doznała kontuzji i Akademiczki przegrały piątego seta, kończąc mecz wynikiem 2:3 dla drużyny gości.

Podczas meczu było bardzo dużo pomyłek sędziów, co mogło wpłynąć na przebieg spotkania.

AZS Skawa UE Kraków 2-3 MKS Łańcut
(25:23, 14:25, 23:25, 25:22, 10:16)