(© MARCIN OBARA)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na tej stronie znajdziesz aktualny rozkład jazdy autobusów PKS w Krakowie. Sprawdź godziny odjazdów do interesujących cię miejscowości i użyj wyszukiwarki połączeń.

Pod poniższym linkiem znajdziecie wyszukiwarkę połączeń Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Krakowie, tutaj można też kupić bilet - wystarczy wyszukać interesujące połączenie - kliknąć ikonę KUP BILET i wypełnić formularz.

PKS Kraków: kup bilet, wyszukaj połączenie


Rozkłady jazdy autobusów z i do Krakowa na Regionalnym Dworcu Autobusowym znajdziecie poniżej:

MDA Kraków: wyszukaj połączenie autobusowe


MDA Kraków: aktualne odjazdy autobusów


MDA Kraków: aktualne przyjazdy autobusówCodziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa! Zapisz się do newslettera!

Komentarze (23)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Piotr (gość) (Pawel)

SAMOLOT rezerwacja jest płatna, a rezerwacja busa jest bezplatna wiec jasne ze nie trzymaja jak sie nie jest na czas rezerwacji

Pawel (gość)

Witam,
ja krótko odnośnie firmy Markpol z której NIE SKORZYSTAŁEM tylko raz.
Miejsca zarezerwowane przez INTERNET (na których wyraźnie napisane jest, że są zarezerwowane dla mnie i osoby towarzyszącej) zostały WYKORZYSTANE przez INNYCH podróżujących.

Należy zauważyć, że pojawiłem się na przystanku, gdy do autobusu wsiadały już ostatnie osoby ale to nie zwalnia przewoźnika z trzymania zarezerwowanych miejsc do końca. (czy jak lecicie samolotem to też was tak załatwią jak przyjdziecie na ostatnią chwile?)

Oczywiście KASA jest najważniejsza więc przewoźnik zarobił dwa razy na tych samych miejscach. Pomijam fakt, że przyzwalają również na "miejsca stojące" wypchane po brzegi, co oczywiście jest normą w Polsce ale przeraża i szokuje jak zawsze.... wystarczy pomyśleć co się dzieje z ludźmi którzy stoją podczas stłuczki lub nie daj Boże podczas groźnego wypadku... marmolada....

Reklamacja oczywiści nie została uwzględniona dlatego podążając za znanym "Jeden niezadowolony klient powie o tym średnio dziewięciu innym osobom" czynię swoją powinność.

Pozdrawiam i NIE POLECAM

JP TOM MAZ (gość)

Potrzebuje sprawdzić z którego stanowiska odjeżdża autobus PKS z Krakowa do Cieszyna /interpalm/ godz 14,10. ponieważ mam mało czasu na przesiadke więc dobrze by było abym wstępnie wiedziała.pozdrawiam

ER (gość)

Potrzebuje sprawdzić z którego stanowiska odjeżdża autobus PKS z Krakowa do Przemyśla ( przez Rzeszów). Godzina odjazdu to 6.45 rano.Ale ponieważ będę wysiadała z jednego autobusu i przesiadała się właśnie na ten, a mam mało czasu , duże ułatwienie byłoby gdybym znała stanowisko. Nadmienię, że nie znam tego dworca, a podobno jest dwupoziomowy. Zaczynam się obawiać czy zdążę się przesiąść jak zacznę szukać tego stanowiska i biegać po poziomach. Jeżeli ktoś zna to stanowisko, bardzo proszę o napisanie i z góry dziękuję.

ig (gość)

Czy RDA Kraków kompletnie nie zależy na opinii klientów? I W ogóle na tym, żeby ich miec? To może by tak zapanować nad tym totalnym kretynstwem, które opanowało miejsce poświęcone na rzetelny rozkład jazdy??????

gdzie ten rozklad? (gość)

smietnik internetowy, super wizytowka, nic nie działa... Krakow ... smiechu warte centy paskudne i zlotowki

Janusz (gość)

Rozkłady jazdy autobusów i busów z Krakowa lepiej sprawdzić na http://www.busy-krk.pl/rozklady-jazdy/ ;)

zawiedziona (gość)

Weszlam glebiej ,podalam nazwe miejscowosci krakow, otrzymalam informacje zwrotna - nazwa miejscowosci niepoprawna. Dyplom dla tego kto napisze tutaj instrukcje obslugi. Wiele osob odchodzi bez informacji. Tak to dziala.

co to ma za znaczenia (gość)

gdzie ten rozklad jazdy? - nie otwiera sie zaden link ! po co ta strona jak nie dziala, niech ktos pomysli zanim cos zrobi!