Rejestr pedofilów i gwałcicieli z Małopolski. Ministerstwo Sprawiedliwości uruchomiło 1 stycznia Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Dzięki nowej funkcji przestępcy seksualni z województwa małopolskiego zostali ujawnieni. Wśród poszukiwanych są osoby z Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza i innych miast w Małopolsce. Lista została zaktualizowana 27 lipca 2018 roku.

Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym od 1 stycznia jest dostępny w internecie. Na specjalnej stronie internetowej możemy sprawdzić dane osobowe, adres zamieszkania przestępców seksualnych. Rejestr przestępców seksualnych dotyczy m.in. pedofilów czy gwałcicieli. Teraz każdy może sprawdzić w rejestrze przestępców seksualnych czy np. kandydat do pracy w przedszkolu, nie był skazany za molestowanie dzieci. Dane są publiczne.

Polub nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!


WIDEO: Poszukiwani przestępcy z Małopolski

źródło: Gazeta Krakowska

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (18)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

DawidH

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

Artykuł z linku jest usunięty z wyszukiwarki google. I to jest dobre podsumowanie wymuszonego artykułem wznowienia dochodzenia do kolejnego umorzenia sprawy zabójstwa Roberta Wójtowicza przez ks. Krzysztofa Litwę.

Wiola45 (gość)

Czy księża są na jakiejś osobnej liście? Nie umieściliście tu ani jednego, a przecież oni stanowią większość...

henrk (gość)

Na liście pedofilów nie ma słynnego księdza Gila, który gwałcił dzieci nie tylko w Polsce, ale i na Dominikanie.