Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trwa rejestracja na najbliższe spotkanie organizowane w ramach akcji "Po prostu Położna". 22 marca kampania dotrze do Krakowa. Spotkanie skierowane jest głównie do kobiet w ciąży oraz planujących macierzyństwo.

W czasie blisko czterogodzinnych warsztatów zostaną poruszone m.in. takie tematy, jak opieka położnej na każdym etapie życia kobiety czy spotkania edukacyjne z położną od 21. tygodnia ciąży. Wiedzę na ten temat przekaże Ewa Janiuk– ekspert kampanii, położna z wieloletnim doświadczeniem – oraz Agnieszka Maciąg – ambasadorka akcji, znana modelka, dziennikarka, piosenkarka i mama, która w czasie ciąży korzystała z opieki położnej.

Głównym celem kampanii "Po Prostu Położna", jest uświadomienie kobiet w ciąży, że od 21. tygodnia ciąży raz w tygodniu, a od 32. tygodnia ciąży dwa razy w tygodniu, mogą korzystać z bezpłatnych spotkań edukacyjnych z położną

Początek warsztatów o godz. 11:00 w hotelu Best Western Premier (ul. Opolska 14a). Wstęp wolny.
Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.poprostupolozna.pl.

Mieszkańcy informują

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!