"Linia będzie kursować we wszystkie dni tygodnia, zgodnie z obecnym planem będzie to 8 par kursów każdego dnia. Autobus z numerem 219 będzie zatrzymywał się na wszystkich przystankach. Nowa linia jest linią aglomeracyjną, ostatnim przystankiem na terenie miasta Krakowa będzie przystanek „Bielany Obwodnica” - informują w ZIKiT
Szczegółowy przebieg trasy linii 219:
- Os. Podwawelskie- Jeziorzany Pętla: Os. Podwawelskie – Centrum Kongresowe ICE – Centrum Kongresowe ICE – Szwedzka – Kapelanka – Zielińskiego – Malczewskiego – Wodociągowa – Benedyktowicza – Glinnik – Przegorzały Obwodnica – Na Krępaku – Bielańskie Skały – Wodociągi – Bielany Klasztor – Bielany Szkoła – Bielany – Bielany Obwodnica – Granica taryf – Kryspinów – Kryspinów Sanka – Liszki I – Liszki UG – Liszki Tyniecka – Piekary Dół – Piekary Borki – Piekary – Piekary Pałac – Piekary Górne – Rączna Bażanty – Ściejowice Granica – Ściejowice – Ściejowice na Bagnach – Droga do Jeziorzan – Jeziorzany Rondo – Jeziorzany Pętla.
- Jeziorzany Pętla – Os. Podwawelskie: Jeziorzany Pętla – Jeziorzany Rondo – Droga do Jeziorzan – Ściejowice Na Bagnach – Ściejowice – Ściejowice Granica – Rączna Bażanty – Piekary Górne – Piekary Pałac – Piekary – Piekary Borki – Piekary Dół – Liszki Tyniecka – Liszki UG – Liszki I – Kryspinów Sanka – Kryspinów – Granica taryf – Bielany Obwodnica – Bielany – Bielany Szkoła – Bielany Klasztor – Wodociągi – Bielańskie Skały – Na Krępaku – Przegorzały Obwodnica – Glinnik – Benedyktowicza – Wodociągowa – Malczewskiego – Zielińskiego – Kapelanka – Szwedzka – Centrum Kongresowe ICE – Centrum Kongresowe ICE – Os. Podwawelskie.
ZOBACZ KONIECZNIE:
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?