Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dziękujemy za udział w plebiscycie! Zakończyliśmy naszą zabawę 3 stycznia o północy. Na każdą z kandydatur mogliście z jednego komputera (adres IP) codziennie oddać od 1 do max 5 głosów. Wyniki były wyświetlane na bieżąco pod galerią zdjęć. Głosowanie na radnych z poszczególnych dzielnic znajdziecie pod poniższymi linkami.

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pytający (gość)

Dlaczego nie ma zdjęć wszystkich radnych? Czasem zna się twarz, a niekoniecznie nazwisko... Czy można to jakoś uzupełnić?

mieszkaniec dz.V (gość)

Przeraża mnie to co czytam o radnych dzielnic... W Radzie 5-tki nie zdarzyło się, żeby przewodniczący zapomniał o jakimś spotkaniu, czy choćby się spóźnił. Każdy radny ma swoją "działkę", którą się zajmuje. Oczywiście nie wszystkie chodniki są w doskonałym stanie, ale na to wciąż brakuje pieniędzy, które chętnie odbiera miasto. Nikt nikim nie manipuluje - wiem, że to może brzmieć jak bajka, ale tak jest. Na dyżurach można zgłosić swoje żale, interwencje i jest się wysłuchanym.
Ktoś napisał, że powinni głosować w plebiscycie tylko mieszkańcy danego okręgu. Dlaczego? Przecież jeśli coś robione jest w danej dzielnicy, to nie służy tylko kilku mieszkańcom, ale całemu miastu. Ani szkoły nie są rejonizowane wyłącznie dla mieszkańców dzielnicy, po chodnikach chodzimy wszyscy, infrastruktura, bezpieczeństwo, sport itp. służą wszystkim.

dobra opinia (gość)

Radni osiemnastki (podobnie jak w innych dzielnicach) dzielą się na trzy kategorie:
1. Rządzący wtajemniczeni wybrańcy, związani z układem machlojski-platfąsi (dostają dyspozycje z góry, głosują nieraz po prostu na telefon i próbują sterować resztą).
2. Naiwni, którzy podnoszą łapki w czasie głosowań tak, jaki powiedzą im ci pierwsi, bo naiwni bezmyślnie wierzą w to co objawią im ci pierwsi.
3. Ludzie którzy próbują być w miarę niezależni (jest to przede wszystkim część radnych PiSu, choć nie wszyscy).

ja (gość)

dziękuję za zmianę o której pisałem poniżej. Mam jeszcze 1 uwagę - niektóre składy rad są nieaktualne a poza tym dlaczego nie ma zdjęć wszystkich radnych? i dlaczego w 1 dzielnicy są wypisane funkcje pełnione w dzielnicy i ugrupowanie polityczne do których ktoś należy a w innych nie?

gość (gość)

Te oceny nie oddają rzeczywistości. W poprzednim konkursie wygrała radna, która ma chyba b.dużo znajomych z dostępem do internetu, bo my mieszkańcy pewnej dzielnicy nie odczuliśmy, żeby cokolwiek dobrego dla nas zrobiła. Należy zmienić regulamin, osoby oddające głos powinny go uzasadnić i podpisać się.

krakowianka druga (gość) (krakowianka jedna)

tak jest, plebiscyt na najgorszego radnego miałby sens. W Dzielnicy II Pani Przewodnicząca umawia się z wyborcami i nie przychodzi. Tym samym karze im czekać w zimnie i w deszczu na ulicy.

krakowianka jedna (gość)

A ja uważam i domagam się plebiscytu na najgorszego radnego. Są radni, którzy chowali do szuflady lub niszczyli pisma od petentów. Sprawy nie było. Albo też krzyczeli,(tak tak krzyczą na swoich wyborców) kłamali,byli i są butni jak i aroganccy. Byli i są też którzy kosztem innych załatwiają swoje interesy. Wiem co piszę, bowiem mam do czynienia z nimi z racji wykonywanej funkcji. Taki stan rzeczy jest w Dzielnicy XVIII.

lidzia (gość)

I ponownie zawracacie cztery litery - co to za oddawanie głosów, skoro można manipulować. Wystarczy popatrzeć jaką szopkę robią radni miejscy, oczywiście ci pierwsi, którzy za wszelką cenę muszą zaspokoić swoje kompleksy -żeby na prawdę byli tacy pracowici na co dzień , jak przy tym pseudo plebiscycie.
To żenujące.
Powinno się musieć zalogować podając maila i max. jeden głos z maila i IP.