Nietypowa parada na ulicach Krakowa. Uderzają w PiS

redZaktualizowano 
W niedzielę, 14 kwietnia odbyła się Wielka Parada Śmieszności, zorganizowana przez Komitet Obrony Demokracji. W trakcie parady uczestnicy głośno manifestowali swoje niezadowolenie z polityki rządu PiS. Przemarsz manifestujących rozpoczął się na placu Szczepańskim, później przeszedł przez Rynek Główny, a zakończył się na nadwiślańskich bulwarach.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.16 16:48:08

Wstyd i żenada i podobno nie ma w kraju demokracji.W Turcji siedzieliby w więzieniu.Wyśmiewajcie się i tak nic to nie da PiS wygra w październiku.



Takie działania za pieniądze Sorosa przynoszą efekt odwrotny.



Wstyd i żenada Kraków wstyd.

2019.04.16 13:32:00

Solidarność przegrała proces o nieprawdziwe stwierdzenia że w KOD są byli funkCjonariusze UB i WSI. Kto z nieprawdziwie komentujących też chce przegrać sprawę w sądzie?

2019.04.16 10:05:01

To w większości przypadków demonstrowali polscy komuniści na emeryturze (MBP, UB, SB,MO,KBW, itp, itd ) nienależnej i niezasłużonej z resztą. Te młodsze roczniki, to przeważnie ich dzieci i wnuczątka. W latach 1919-1922 oraz 1939-1989 polscy komuniści zachowywali się tak samo-jako kolaboranci, zdrajcy a nieraz i zbrodniarze oraz lumpen-rzezimieszki. Nikt wartościowy to nie jest -ŻENUA

2019.04.16 02:16:24

Szanowny "Gościu" , nawet przyjmując Twoją krytykę i niezadowolonie, to Twój komentarz dobitnie świadczy że masz jakiś problem i raczej słomę w butach, a jeżeli potrafisz myśleć i co kolwiek zrozumieć to poczytaj,a lepiej poleć do Wenezueli i zobacz jak wygląda państwo w którym paliwa były za darmo, zobacz głód i szpitale bez prądu i leków.

2019.04.15 22:26:06

Bydło kodziarsko ubywatelskie dostało gadżety ot hitlersynków. Kiedyś wchodzili bez wazeliny breżniewowi a teraz potomkom faszystów i hitlerowców.

2019.04.15 21:55:06

Żenada i wstyd dla Krakowa .miasto gdzie można robić sobie co chcesz np jeździć na golasa dorożką dla turystów wszystko .

2019.04.15 21:52:28

Żenada. Bez komentarza.

2019.04.15 21:28:20

Co to za idiotyzm, tylko nieudacznicy maja czas na takie wyglupy i kpiny. Kto na to pozwolił, osmieszaja głównie siebie a nie PiS. Ale coś trzeba robić żeby po trupach chcieć dojść do władzy po raz kolejny. Mam nadzieję że rozsądni obywatele jeszcze istnieją i nie dadzą się zprowokować tej powskiej cholocie.

2019.04.15 18:33:59

wspaniała zabawa,a również lekcja rzeczywistosci i prawdy.

2019.04.15 08:23:26

Tak trzymać!!! PiS to totalny obciach.

2019.04.15 07:45:09

To jakaś żenada a nie parada! Wstyd dla Krakowa!

2019.04.15 07:32:45

szkoda tylko, że pod smokiem wyszła wiocha:( demonstrujący spychali dzieci chcące zrobić sobie zdjęcie z największą atrakcją w kategorii do 10. W wstyd i obciach

2019.04.15 06:39:03

Jak oni się znaleźli na rynku, tam jest zakaz wjazdu samochodów?

2019.04.15 06:20:31

Świetna kukiełka. na pomnik ją! W Alei Róż?

2019.04.14 20:10:47

Portal nasze miasto należy do niemieckiego właściciela Verlagsgruppe Passau, dlatego tak dumnie pokazują paradę przeciw rządowi.

2019.04.14 19:51:12

Czadowe!

2019.04.14 19:22:10

Pismak który sklecił ten artykuł nie poinformował, że kukły są przywiezione z niemiec na zlecenie fojlsdojczy z PO



https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/niemcy-smieja-sie-z-jaroslawa-kaczynskiego-podczas-parady-w-nadrenii/cmgqnln#slajd-1

2019.04.14 18:26:01

jakby była parada anty PO to ten portal nawet by sie nie zająknął ...

2019.04.14 18:23:58

Nie było nawet 100 max 30...

2019.04.14 16:52:18

Ilu było uczestników ?. 100, 200 ?



Tyle to u mnie w pracy jest jak im się kierownik nie podoba.

2019.04.14 16:11:00

Widzę, ze volksdeutschom nie przeszkadza pobieranie pieniędzy i figurek Kaczyńskiego, od naszego zachodniego przyjaciela niemieckiego, który nie raz ukazał nam wsparcie w historii. Skąd w moim mieście tyle volskow?