Nie skończyli studiów, a mają miliony. Jak to możliwe?!

JSZaktualizowano 
Studia są ważne, ale nie oznaczają prostej drogi do sukcesu. Oto ranking tych, którzy nie mają wyższego wykształcenia, a zarabiają mnóstwo pieniędzy. To artyści, wynalazcy, politycy i przedsiębiorcy. Ich droga do sukcesu nie zaczęła się w szkolnej ławie. Zaryzykowali, poszli za marzeniem i udało im się dojść do sławy i pieniędzy. Bez wykształcenia można zostać nawet prezydentem! Zobacz, kto odniósł sukces, chociaż nie miał studiów!

Czy każdy prezes firmy ma wykształcenie wyższe? Okazuje się, że nie. Szefowie prawdziwych gigantów na rynku, np. takich firm jak Microsoft, nie skończyli studiów. Wielu muzyków, którzy odnieśli spektakularny sukces w branży, nie ma nawet matury.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2018.12.25 13:30:14

zawiedziony chyba raczej sfrustrowany, całe życi byłeś nikim, nieudacznikiem, tępakiem zapewne prawicowym i jak każdy prawicowy tępak wypisujesz brednie. Od rozkrafania Polski to jest kler katolicki - największy pasożyt na utrzymanie którego Polska wydaje miliony złotych.

2018.12.24 15:07:46

do zawiedzionego, ale pleciez bzdury, ile w Tobie człowieku nienawiści i prostactwa , a o obiektywizmie to chyba nie słyszałes... szkoda dla Ciebie czasu, załosny gosc chyba jestes zawiedziony ze sie urodziłes

2018.12.22 08:12:04

Kwach nie ukończył studiów,ale też nie "poszedł" za głosem serca,tylko za UKŁADEM KOMUNISTÓW,którzy ROZKRADLI POLSKĘ,"uwłaszczyli" się na BIEDZIE POLAKÓW i do dziś mają się MEGA DOBRZE! Kiedy Kwasniewscy zostaną osądzeni? I WSZYSCY pozostali,którzy pełnymi łapami zgarnęli WSPÓLNY MAJĄTEK POLAKÓW? KRAJ nie rozliczony z PRZESZŁOŚCI,nie ma PRZYSZŁOSCI!

2018.12.21 08:53:38

Co za głupie pytanie. A co to oznacza że ktoś skończył studia? To że je skończył, i nic więcej a już napewno nie oznacza to że jest mądry i kreatywny. Znacznie więcej osiągnie niewykształcony pasjonat z pomysłem niż ten który jest mierny ale "skończył studia".

Ważny jest intelekt wrodzony i pomysł.

2018.12.19 17:53:32

co z tego ze studia, po studiach idziesz dalej do pracy dla kogoś tak czy inaczej, być naprawde mądrym i inteligentnym to samemu miec patent na luksus, zrealizowac go i miec dobrze dzieki wlasnej ciezkiej pracy, studia w naszych czasach to jak strona na facebooku kazdy chce miec bo jest w modzie. Wiekszosc ludzi nie ma za to pojecia jak na codzien sa latwo manipulowani w TV mediach, reklamach, polityce i w swiatowych wydarzeniach

2018.12.19 17:36:02

W Polsce to nawet wozna w szkole musi miec mature i studia.

2018.12.19 17:35:47

W Wrc jest tak samo żaden z najbogatszych przedsiebiorców nie jest po studiach Także ci co myslą że jak ukończyli studia i muszą dużo zarabiać to mylą się bardzo

2018.10.03 10:28:29

Jak to ludzie bez wykształcenia? Skończone studia, co z tego że bez magisterium, to brak wykształcenia? A nauki wyciągane z obcowania w określonym środowisku, samodoskonalenie? Do podeszew butów Coco nie dorastają projektanci, po szkołach i kursach. Ludzie bez szkół bywają bardziej oczytani i świadomi niż "wykształciuchy" bez polotu i wyobraźni.

2018.10.02 06:20:36

Polecam przeczytać kim był ojciec od Kwaśniewskiego - włosy dęba stają.

2018.10.01 21:17:05

Ilu z nich jest prawdziwymi Polakami ?