WOODSTOCK 2017. ZDJĘCIA robią wrażenie. Na Przystanek do Kostrzyna nad Odrą znowu przyjechało kilkaset tysięcy osób. Wśród nich nie brakuje uśmiechniętych dziewczyn. Oto GALERIA najpiękniejszych kobiet na festiwalu. Zobaczcie zdjęcia publiczności!

WOODSTOCK 2017: GALERIA najpiękniejszych woodstokowiczek. Zobacz te DZIEWCZYNY! [ZDJĘCIA]


Przystanek Woodstock to znowu wiele koncertów. Tylko na dwóch scenach (Małej i Dużej) przez trzy dni zaplanowano aż 47 występów. Do tego dochodzą atrakcje w takich miejscach jak: Nocne ASP, Pokojowa Wioska Kryszny czy Strefa Lecha. A to przecież nie koniec. Są jeszcze spotkania i warsztaty.

Ale przede wszystkim Woodstock 2017 to ludzie, których są tutaj tysiące. W Kostrzynie nad Odrą bawią się przede wszystkim młodzi, ale nie brakuje też osób starszych. Spotkany na festiwalowym polu 70-latek przyznaje, że żałuje, że dotarł tutaj tak późno.

Wśród woodstokowiczów nie brakuje pięknych dziewczyn. A, co najważniejsze, wszystkie uczestniczki i wszyscy uczestnicy są uśmiechnięci od ucha do ucha.

Przekonajcie się sami!

ZOBACZ TAKŻE: Zabawa, muzyka, przyjaźń, warsztaty. Tysiące fanów na Przystanku Woodstock

źródło: TVN24, x-news

Życie i styl

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

majk (gość)

Jeżeli to sa najpiękniejsze dziewczyny z woodstock to po pierwsze: nie chce wiedzieć jak wyglądają te przeciętne i brzydkie, po drugie: cieszmy się wszyscy, którzy nie byli tam i nie musieli tych perełek oglądać

Aleksander (gość)

Beznadziejne zdjęcia, jakby ktoś pierwszy raz aparat miał w ręce... Niekorzystne ujęcia, połowa zdjęć nie ostrych... masakra.

Dexter

A ja widzę, że niektóre dziewczyny zmądrzały i nie przeobrażają się w jakieś maszkary. Naprawdę, jak jakaś dziewuszka ma coś w sobie fajnego, a takich tu widzę multum, to nie potrzebuje całych tych pudrów, mazideł, szminek, maskar, bo tylko mogą spaprać to, co w nich fajne. No i wreszcie odsłaniają oczy. A to jest połowa uroku...