Modern Talking Kraków 2012: koncert już dziś o 19.00! Zdjęcia wkrótce!

Koncert legendarnego Thomasa Andersa & Modern Talking Band odbędzie się 29 listopada w Hali Wisły, w ramach koncertu andrzejkowego. Imprezę poprowadzi znany dziennikarz muzyczny Marek Sierocki. Bilety w cenie 90 zł dostępne są w sieciach Empik, Mediaexpert, Saturn, Mediamarkt i na ticketpro.pl.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Wkrótce wyjątkowy koncert Modern Talking w Krakowie [ZDJĘCIA]


Modern Talking to zespół dance'owo-popowy, pochodzący z Niemiec, popularny w latach 80, założony przez producenta i kompozytora Dietera Günthera Bohlena. Po długich poszukiwaniach wokalisty wybrał on Bernda Weidunga, który przyjął pseudonim Thomas Anders.

Muzycy stworzyli wiele przebojów znajdujących się w latach osiemdziesiątych na szczytach list przebojów, niekiedy nawet przez kilka miesięcy. Najpopularniejszymi hitami duetu są: "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie", "You Can Win If You Want", "Geronimo's Cadillac" czy "Atlantis Is Calling (S.O.S. for Love)".Zespół działał w latach 1984-87. Po 11 latach, w 1998 zdecydowali się powrócić na scenę. Wtedy duet zmienił gatunek granej muzyki z euro disco na eurodance. Wydali wówczas nowe wersje sławnych przebojów, np. "You're My Heart, You're My Soul '98", czy "Brother Louie '98". Zakończenie działalności Modern Talking nastąpiło 21 czerwca 2003. Thomas Anders rozpoczął karierę solową, od momentu ponownego rozpadu Modern Talking wydał cztery płyty.

Poniżej filmy wideo z najpopularniejszymi utworami zespołu:Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu.
∨ Czytaj dalej

Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię