Miss Studniówki 2019. Najpiękniejsze maturzystki z Małopolski! [ZDJĘCIA]

Sezon studniówkowy trwa w najlepsze. Zobaczcie najfajniejsze i najładniejsze dziewczyny, jakie bawiły się w tym roku na studniówkach w województwie małopolskim. Zdjęcia wykonali: Kinga Filipowska, Wojtek Salamon, Joanna Urbaniec oraz Dariusz Kołakowski.

Autor: Łukasz Olearczyk

Wideo

Redakcja

  • Gazeta Krakowska
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.01.2019, 18:52

O maryjo! Jak one są najpiękniejsze to współczuję małopolsce..

18.01.2019, 12:28

gdzie ranking maturzystów?

18.01.2019, 09:40

Eee... może ze 2 ładne? Nie wiem, czy to ma być takie pro-dzisiejsze czasy czy co? Poza tym zdjęcia z 1-2 imprez to chyba nie cała małopolska? Rozumiem, że nie macie o czym pisać i wstawiacie byle co byle tylko pojawił się nowy wątek?

16.01.2019, 14:50

po co robić takie rankingi - najpiękniejsze, najseksowniejsze, najzgrabniejsze. Czemu to ma służyć? Przecież kobiety to nie przedmioty do oceny

13.01.2019, 06:44

Same pazdzierze

13.01.2019, 05:53

darmowy portal randkowy http://mlodepanny.pl

12.01.2019, 15:43

Śliczne dziewczyny i urodziwi chłopcy

12.01.2019, 12:27

szukam faceta na sex spotkania lub stały związek, Mam na imie Malwina i mam 30 lata, 169cm wzrostu, zgrabna i seksowna
kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwinka30
...zapraszam....,,,

12.01.2019, 01:32

Co wy za pasztety pokazujecie😱
Tytuł z tu.....py

11.01.2019, 16:10

Haha, wszystkie zdjęcia są z jednej imprezy, ale tytuł jest "Najpiękniejsze maturzystki z Małopolski". Małe te województwo :)

11.01.2019, 14:46

Nie jestem wybredny, ale czuje się jak w mięsnym za PRLu... #pasztet