Polska Węgry, mecz Polska Węgry LIVE, Polska Węgry transmisja, Polska Węgry TV,Polska Węgry Internet, Polska Węgry na żywo, Polska Węgry online, Polska Węgry stream

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mecz Polska Węgry LIVE! Piłkarze reprezentacji Polski rozegrają dziś z Węgrami mecz w Poznaniu, który można będzie śledzić na żywo już od godz.20.30 na ekstraklasa.net pod poniższym linkiem:

Polska Węgry: mecz NA ŻYWO!Dziś o godz. 20.30 na stadionie w Poznaniu rozpocznie się towarzyskie spotkanie piłkarskie Polska - Węgry. Czyż jednak nie powinno się pisać i mówić, że z reprezentacją Węgier zagra reprezentacja PZPN? Nie tylko ze względu na ostatnią, skandaliczną decyzję o wyrzuceniu z reprezentacyjnych koszulek polskiego godła, ale także tych wcześniejszych. Związanych np. z naturalizowaniem zawodników, którzy w większości nie powinni dostąpić godności reprezentowania biało-czerwonych barw. Reprezentacja Polskiego Związku Piłki Nożnej - czy takie nazywanie zespołu selekcjonera Franciszka Smudy nie byłoby prawdziwe, czyli po prostu uczciwe? Choćby w kontekście tego, co się od miesięcy dzieje wokół tej drużyny i w niej samej.

Wracając do spotkania w Poznaniu, to na wniosek PZPN treningi Polaków zostały przeniesione ze stolicy regionu do pobliskiego Grodziska Wielkopolskiego. Ze względu na to, że po raz kolejny (!) wymieniano murawę poznańskiego stadionu. Franciszek Smuda stwierdził więc m.in.: - Wiem o kłopotach na stadionie w Poznaniu, ale wierzę, że nie będzie powtórki z meczu z Rumunią, kiedy to faktycznie ciężko było kopać piłkę. Nie można więc było grać na innym stadionie? Podobno nie, gdyż UEFA nalegała, żeby mecz odbył się właśnie w Poznaniu, gdyż działacze Unii chcieliby przetestować cały obiekt.

Tak z kolei odniósł się selekcjoner do "aury" wokół prowadzonego przez siebie zespołu: - Atmosfera nie jest taka, jakiej byśmy sobie życzyli, ale my mamy na nią chyba najmniejszy wpływ. Dlatego nie wiem, jaka będzie frekwencja, ale liczę, że nawet jak przyjdzie pięć tysięcy kibiców, to potrafią nas wspomóc. W odróżnieniu od piątkowej, wrocławskiej potyczki z Włochami, przeciwko "Bratankom" ma wystąpić kilku nowych, to znaczy rezerwowych dotąd zawodników. Wśród nich napastnik tureckiego Trabzonsporu, Paweł Brożek. - Chcę mu dać szansę, żeby zagrał od początku meczu - powiedział Smuda. - Choć martwi mnie, że Paweł tak rzadko występuje w podstawowym składzie Trabzonsporu. A przecież chciałbym częściej grać dwoma napastnikami.

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 21