(© Dariusz Gdesz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W piątek, 23 listopada maturzyści pisali maturę próbną z matematyki na poziomie rozszerzonym organizowaną przez Wydawnictwo Operon. Zobaczcie zestaw arkuszy i odpowiedzi.

Próbna matura z Operonem 2012: matematyka, poziom rozszerzony [ARKUSZE]


Próbna matura z Operonem 2012: matematyka, poziom rozszerzony [ODPOWIEDZI]W tym tygodniu, od wtorku do piątku, tegoroczni maturzyści zmierzyli się z próbnymi egzaminami dojrzałości. Jest to forma przygotowania do majowej matury.

Piątek był ostatnim dniem zmagań tegorocznych maturzystów z próbnymi arkuszami maturalnymi. We wtorek mieli do czynienia z językiem polskim, w środę zaś z matematyką. Czwartek był dniem, w którym przeważały egzaminy z języków obcych. Najwięcej osób pisało z języka angielskiego, ale także niemieckiego, francuskiego czy rosyjskiego.

Matura próbna Operon 2013: Matematyka [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI]Operon organizuje bezpłatną próbną maturę od 2007 roku, obejmując 85% szkół średnich w całej Polsce. Odpowiedzi i arkusze ukażą się dzień po teście na oficjalnej stronie wydawnictwa pod poniższym linkiem:

Próbna Matura z OPERONEM - edycja 2012/2013 - arkusze pytań i odpowiedziKolejny rok największą panikę wśród uczniów zasiała matematyka. Nadal znajduje się wiele przeciwników obowiązkowej matury z tego przedmiotu. Tym razem najwięcej problemów sprawiło zadanie z ostrosłupem.

Matura próbna Operon 2013: matematyka [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI w czwartek]Próbna matura ma na celu pomoc w przygotowaniu uczniów do majowego egzaminu dojrzałości. Wszystkie egzaminy rozpoczęły się o godzinie 9.00.

Harmonogram próbnej matury z Operonem 2012/2013:


20 listopada 2012 roku, godz. 9.00 – próbna matura z języka polskiego w zakresie podstawowym.
21 listopada 2012 roku, godz. 9.00 – próbna matura z matematyki w zakresie podstawowym.
22 listopada 2012 roku, godz. 9.00 – próbna matura z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego w zakresie podstawowym i rozszerzonym; 23 listopada 2012 roku, godz. 9.00 – próbna matura w zakresie rozszerzonym z matematyki i języka polskiego oraz przedmiotów dodatkowych: historii, WOS-u, biologii, chemii, geografii, fizyki i astronomii w zakresie podstawowym i rozszerzonym

Matura próbna Operon 2013: matematyka [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI w czwartek]. Jak wam poszło?


Matura próbna Operon 2013: matematyka [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI w czwartek]


Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!