(© Anna Kaczmarz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od 20 listopada licealiści sprawdzają swoją wiedzę przed egzaminem dojrzałości. Próbną maturę jak co roku organizuje wydawnictwo Operon. Wczoraj, we wtorek 20 listopada, uczniowie zmierzyli się z językiem polskim w zakresie podstawowym, dziś czeka matematyka.

Matura próbna Operon 2012: matematyka [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI]


Próbna matura z Operonem 2012: polski. ODPOWIEDZI i ARKUSZE dostępne już jutro! [ZDJĘCIA]Operon organizuje bezpłatną próbną maturę od 2007 roku, obejmując 85% szkół średnich w całej Polsce. Odpowiedzi i arkusze ukażą się dzień po teście na oficjalnej stronie wydawnictwa pod poniższym linkiem:

Próbna Matura z OPERONEM - edycja 2012/2013 - arkusze pytań i odpowiedzi22 listopada minie pod znakiem języków obcych - licealiści napiszą próbne matury z angielskiego, rosyjskiego, francuskiego oraz niemieckiego. Zaś 23 listopada 2012 roku do egzaminów przystąpią ci, którzy wybrali matematykę i język polski w zakresie rozszerzonym. Również wtedy odbędą się próbne testy z przedmiotów dodatkowych: historii, WOS-u, biologii, chemii, geografii, fizyki i astronomii na obydwóch poziomach.

Próbna matura ma pomóc licealistom w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości, który będzie trwać od 7 do 28 maja 2013 roku.

Próbna matura z Operonem 2012: polski. ODPOWIEDZI i ARKUSZE dostępne już jutro!


Próbna matura 2013 z Operonem. "Lalka", "Zbrodnia i kara" oraz Tuwim na próbnym teście z języka polskiego

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!