Matura próbna Operon 2013: matematyka [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI w czwartek]

Od 20 listopada licealiści sprawdzają swoją wiedzę przed egzaminem dojrzałości. Próbną maturę jak co roku organizuje wydawnictwo Operon. Wczoraj, we wtorek 20 listopada, uczniowie zmierzyli się z językiem polskim w zakresie podstawowym, dziś czeka matematyka.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© Anna Kaczmarz)

Matura próbna Operon 2012: matematyka [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI]


Próbna matura z Operonem 2012: polski. ODPOWIEDZI i ARKUSZE dostępne już jutro! [ZDJĘCIA]Operon organizuje bezpłatną próbną maturę od 2007 roku, obejmując 85% szkół średnich w całej Polsce. Odpowiedzi i arkusze ukażą się dzień po teście na oficjalnej stronie wydawnictwa pod poniższym linkiem:

Próbna Matura z OPERONEM - edycja 2012/2013 - arkusze pytań i odpowiedzi22 listopada minie pod znakiem języków obcych - licealiści napiszą próbne matury z angielskiego, rosyjskiego, francuskiego oraz niemieckiego. Zaś 23 listopada 2012 roku do egzaminów przystąpią ci, którzy wybrali matematykę i język polski w zakresie rozszerzonym. Również wtedy odbędą się próbne testy z przedmiotów dodatkowych: historii, WOS-u, biologii, chemii, geografii, fizyki i astronomii na obydwóch poziomach.

Próbna matura ma pomóc licealistom w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości, który będzie trwać od 7 do 28 maja 2013 roku.

Próbna matura z Operonem 2012: polski. ODPOWIEDZI i ARKUSZE dostępne już jutro!


Próbna matura 2013 z Operonem. "Lalka", "Zbrodnia i kara" oraz Tuwim na próbnym teście z języka polskiego
∨ Czytaj dalej

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię