(© Tomasz Hołod)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W czwartek, 22 listopada licealiści pisali próbny egzamin dojrzałości z języka francuskiego. Zobaczcie zestaw arkuszy i odpowiedzi (poziom podstawowy i rozszerzony).

Matura próbna z OPERONEM listopad 2012. Język francuski, poziom podstawowy [ARKUSZE]Matura próbna z OPERONEM listopad 2012. Język francuski, poziom podstawowy [ODPOWIEDZI]Matura próbna z OPERONEM listopad 2012. Język francuski, poziom rozszerzony [ARKUSZE] cz. IMatura próbna z OPERONEM listopad 2012. Język francuski, poziom rozszerzony [ARKUSZE] cz. IIW tym roku, maturzyści zdający egzamin dojrzałości w maju 2013 roku, przystąpili do próbnych testów z Operonu w terminie 20-23 listopada.

Matura próbna Operon 2013: polski, matematyka, dodatkowe [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI] Jak poszło?We wtorek uczniowie pisali próbny egzamin maturalny z języka polskiego (poziom podstawowy). W środę maturzyści podjęli się zadań z matematyki (poziom podstawowy). 22 listopada (czwartek) uczniowie sprawdzili swoje umiejętności z języków obcych, takich jak: angielski, niemiecki, francuski i rosyjski. Dostępne będą zarówno arkusze podstawowe oraz rozszerzone.

Zobacz też: Matura próbna Operon 2013: angielski. Języki obce [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI w piątek]


Zobacz też: MATURA PRÓBNA 2011: angielski, francuski, rosyjski, niemiecki. Test z języków obcychW piątek maturzyści pisali maturę próbną z języka polskiego i matematyki na poziomie rozszerzonym, a także przedmiotów dodatkowych na obydwu szczeblach: historii, WOS-u, biologii, chemii, geografii, fizyki i astronomii. Wszystkie egzaminy rozpoczną się o godzinie 9:00.

Wyniki egzaminu dostępne są na stronie organizatora próbnej matury: www.operon.pl

Próbna matura z Operonem 2012: polski. ODPOWIEDZI i ARKUSZE dostępne już jutro! [ZDJĘCIA]Operon organizuje bezpłatną próbną maturę od 2007 roku, obejmując 85% szkół średnich w całej Polsce. Odpowiedzi i arkusze ukażą się dzień po teście na oficjalnej stronie wydawnictwa.

Próbna matura ma pomóc licealistom w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości, który będzie trwać od 7 do 28 maja 2013 roku.

Harmonogram próbnej matury z Operonem 2012/2013:


20 listopada 2012 roku, godz. 9.00 – próbna matura z języka polskiego w zakresie podstawowym.
21 listopada 2012 roku, godz. 9.00 – próbna matura z matematyki w zakresie podstawowym.
22 listopada 2012 roku, godz. 9.00 – próbna matura z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego w zakresie podstawowym i rozszerzonym; 23 listopada 2012 roku, godz. 9.00 – próbna matura w zakresie rozszerzonym z matematyki i języka polskiego oraz przedmiotów dodatkowych: historii, WOS-u, biologii, chemii, geografii, fizyki i astronomii w zakresie podstawowym i rozszerzonym

Próbna matura z Operonem 2012: polski [ARKUSZE, ODPOWIEDZI]


Próbna matura z Operonem 2012: polski. ODPOWIEDZI i ARKUSZE dostępne już w środę!


Próbna matura 2013 z Operonem. "Lalka", "Zbrodnia i kara" oraz Tuwim na próbnym teście z języka polskiegoCodziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!