(© Piotr Krzyżanowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

24 listopada, w polskich liceach przeprowadzono próbne egzaminy z tzw. przedmiotów dodatkowych, czyli: biologii, geografii, chemii, wiedzy o społeczeństwie, historii i fizyki. Poniżej możecie znaleźć arkusze i rozwiązania z fizyki.

Próbna matura z Operonem 2012: Fizyka, poziom podstawowy [ARKUSZE]


Próbna matura z Operonem 2012: Fizyka, poziom podstawowy [ODPOWIEDZI]Próbna matura z Operonem 2012: Fizyka, poziom rozszerzony [ARKUSZE]


Próbna matura z Operonem 2012: Fizyka, poziom rozszerzony [ODPOWIEDZI]Uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych pisali w piątek historię, wos, fizykę, chemię, biologię i geografię. To był czwarty i ostatni dzień maturalnych zmagań. Próbne matury trwały od wtorku, 20 listopada.

Kolejny rok największą panikę wśród uczniów zasiała matematyka. Nadal znajduje się wiele przeciwników obowiązkowej matury z tego przedmiotu. Tym razem najwięcej problemów sprawiło zadanie z ostrosłupem.

Próbna matura z Operonem 2012: polski. ODPOWIEDZI i ARKUSZE dostępne już w środę! [ZDJĘCIA]Akcja ma na celu przygotowanie młodych ludzi o oficjalnego egzaminu dojrzałości, który trwać będzie od 7 do 28 maja 2013 roku.

Matura próbna Operon 2013: angielski. [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI]Wyniki egzaminu dostępne są na stronie organizatora próbnej matury: www.operon.pl

Operon organizuje bezpłatną próbną maturę od 2007 roku, obejmując 85% szkół średnich w całej Polsce. Odpowiedzi i arkusze ukażą się dzień po teście na oficjalnej stronie wydawnictwa.

Harmonogram próbnej matury z Operonem 2012/2013:


20 listopada 2012 roku, godz. 9.00 – próbna matura z języka polskiego w zakresie podstawowym.
21 listopada 2012 roku, godz. 9.00 – próbna matura z matematyki w zakresie podstawowym.
22 listopada 2012 roku, godz. 9.00 – próbna matura z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego w zakresie podstawowym i rozszerzonym; 23 listopada 2012 roku, godz. 9.00 – próbna matura w zakresie rozszerzonym z matematyki i języka polskiego oraz przedmiotów dodatkowych: historii, WOS-u, biologii, chemii, geografii, fizyki i astronomii w zakresie podstawowym i rozszerzonym


Matura próbna Operon 2013: Matematyka [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI]


Próbna matura z Operonem 2012: polski [ARKUSZE, ODPOWIEDZI]


Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!