Matura 2013 HISTORIA: ODPOWIEDZI, mamy ARKUSZE [poziom rozszerzony]

W piątek 17 maja, maturzyści pisali egzamin z historii na poziomie podstawowym i rozszerzonym. U nas znajdziecie arkusze testu maturalnego z historii na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

MATURA 2013- HISTORIA podstawowy [ARKUSZE]


MATURA 2013 HISTORIA poziom podstawowy [ODPOWIEDZI]


MATURA 2013- HISTORIA rozszerzony [ARKUSZE]


MATURA 2013 HISTORIA rozszerzony [ODPOWIEDZI]


Maturę z historii można było zdawać na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Jest to przedmiot dodatkowy, a jego wynik nie ma wpływu na otrzymanie świadectwa maturalnego. Podstawa trwała 120 minut i miała formę testu. Mogą się tu pojawić zadania zamknięte, wielokrotnego wyboru, prawda-fałsz i otwarte.Rozszerzenie zostało podzielone na trzy części - test, praca z materiałem źródłowym i wypracowanie.

Historia jest jednym z najczęściej wybieranych przedmiotów. Wynik z tego egzaminu jest brany pod uwagę przy rekrutacji na większość kierunków humanistycznych.

Pisemna sesja egzaminacyjna potrwa do 28 maja. Aby otrzymać świadectwo dojrzałości, abiturienci muszą jeszcze przystąpić do dwóch obowiązkowych egzaminów ustnych: z języka polskiego i języka obcego nowożytnego. Przeprowadzane są one w szkołach przez nauczycieli. Ta sesja egzaminacyjna zakończy się również 28 maja.Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu.
∨ Czytaj dalej

Zapisz się do newslettera!

Komentarze (1)

avatar
avatar
Kamil (gość)

Cześć

Tu macie arkusze i odpowiedzi do matury 2013 do wszystkich części ,który odbędzie się w maju.

http://hostujmy.pl/download/45384/mQ5NDB

Wybierz kategorię