(© Grzegorz Mehring)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W piątek 17 maja 2013 roku licealiści będą pisali podstawową i rozszerzoną maturę z historii. Publikujemy prawidłowe odpowiedzi na maturze z historii w tym roku.

MATURA 2013- HISTORIA podstawowy [ARKUSZE]


MATURA 2013 HISTORIA poziom podstawowy [ODPOWIEDZI]


MATURA 2013- HISTORIA rozszerzony [ARKUSZE]


MATURA 2013 HISTORIA rozszerzony [ODPOWIEDZI]Próbna matura z Operonem 2012: historia, poziom rozszerzony [ARKUSZE]


Próbna matura z Operonem 2012: historia, poziom rozszerzony [ODPOWIEDZI]


Dziś w sesji popołudniowej maturzyści napiszą egzaminy z historii na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Arkusze znajdziecie na naszej stronie jutro rano!

Podstawa trwa 120 minut i ma formę testu. Mogą się tu pojawić zadania zamknięte, wielokrotnego wyboru, prawda-fałsz i otwarte. Do zdobycia jest maksymalnie 100 punktów. Rozszerzenie zostało podzielone na trzy części - test, praca z materiałem źródłowym i wypracowanie. Trwa 180 minut. Za ten egzamin można dostać 50 punktów.

Próbna matura z Operonem 2012: polski. ODPOWIEDZI i ARKUSZE dostępne już w środę! [ZDJĘCIA]Wyniki nie mają wpływu na otrzymanie świadectwa dojrzałości, gdyż historia nie jest przedmiotem obowiązkowym. Mogą jednak być czynnikiem decydującym podczas rekrutacji na studia. Matury potrwają do 28 maja, a wyniki zostaną przesłane do szkół 28 czerwca.

Matura próbna Operon 2013: angielski. [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI]


Matura próbna Operon 2013: Matematyka [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI]


Próbna matura z Operonem 2012: polski [ARKUSZE, ODPOWIEDZI]Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Tegoroczna maturzyska z historii (gość)

Co za artykuł.. wyraźne błędy rzeczowe. Jak można pisać o tym, czy BYŁA trudna matura z historii 2013, skoro się jeszcze nie odbyła?

Alek (gość)

Przeciek z CKE arkusz maturalny z jezyka polskiego 2013 tylko tutaj http://przeciekmatura2013.blogspot.com/

Surajev (gość)

ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE ZADANIA - MATURA 2013!!!
Wejdź ---- > http://matura2013odp.blogspot.com/ < ----
Wyciek odpowiedzi! Bez ściemy!!