Kubuś Mokracki, Ambasador Termy Białka

Kubuś Mokracki, Ambasador Termy Białka

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Uwaga, uwaga do wygrania całoroczny bilet open do Termy Białka dla całej rodziny!!! Dwulatkowie poszukiwani!

Już 13 lipca Terma Białka – znany podhalański obiekt geotermalny – obchodzić będzie swoje drugie urodziny. Z tej okazji po raz kolejny rozpoczęto poszukiwania Małego Ambasadora. Tym razem do akcji włączyło się naszemiasto.pl – na łamach naszego portalu odbędzie się głosowanie na kandydatów.

W drugiej edycji konkursu na Małego Ambasadora Termy Białka mogą wziąć udział dwulatkowie (chłopcy i dziewczynki), którzy tak jak Terma obchodzą w tym roku drugie urodziny. Jest o co walczyć, gdyż na zwycięzcę/zwyciężczynię czeka roczny bilet open do Termy dla całej rodziny! W zeszłym roku casting wygrał Kubuś Mokracki, który regularnie, przez cały rok, wraz z rodziną odwiedzał obiekt kompleks termalny w Białce.

Aby mieć możliwość spędzania czasu w Termie całą rodziną, bez ograniczeń przez cały rok, wystarczy przesłać zdjęcie dziecka obchodzącego w 2013 roku drugie urodziny na adres konkursy@gk.pl. Na zgłoszenia czekamy do 21 czerwca.- Inspiracją, by do wspólnej zabawy zaprosić dzieci wraz z ich rodzicami, jak w roku poprzednim, stał się mały, rysunkowy góral Jędrek, kolorowy, sympatyczny bohater będący symbolem Termy Białka – przyznaje Monika Radwańska, specjalista d.s. marketingu Termy Białka.

Zdjęcie powinno zawierać element kojarzący się z Podhalem (rekwizyt, strój etc.). Zgłoszone zdjęcia wezmą udział w plebiscycie na portalu naszemiasto.pl Spośród trzech najwyżej ocenionych przez internautów fotografii jury wybierze laureata bądź laureatkę.

Oprócz nagrody głównej, laureat/ka wraz z rodziną weźmie udział w oficjalnych obchodach urodzin Termy, które odbywać się będą 13 oraz 14 lipca, podczas których na wszystkich gości czekać będzie mnóstwo atrakcji. Mały Ambasador Termy będzie miał również okazję do wzięcia udziału w różnego rodzaju akcjach marketingowych obiektu.

Regulamin plebiscytu "Wybieramy Małego Ambasadora Termy Białka"Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Menadżer (gość)

Ja szukam jakiegoś rumianego 18-latka na urodziny Biedronki dla Jeronimo Martins, jacyś chętni?