Lexmark Futsal Team wygrywa ze Stolschódem 5:4 [zdjęcia]

redakcja
redakcja
Emocjami z dzisiejszego meczu można by obdzielić kilka spotkań. Oglądający ten pojedynek, z zachowaniem odpowiednich proporcji oczywiście, mogli sobie przypomnieć finał Ligi Mistrzów z 2005 roku. Wynik do przerwy zdawał się nie dawać nam żadnych szans na końcowy sukces, przegrywaliśmy bowiem... 1:4

Autor: Dominik Trześniewski

Graliśmy nie tyle źle, co niewyraźnie. Spóźnialiśmy się z interwencjami w obronie, nie wykorzystując jednocześnie okazji w ataku. Strzeliliśmy bramkę kontaktową, by za chwilę stracić kolejne gole po prostych błędach bramkarza. Przeciwnicy byli szybsi i bardziej zdeterminowani a przy tym dopisywało im szczęście, dzięki czemu schodzili na przerwę z trzybramkową przewagą.

Druga połowa była zupełnie inna i pokazała koncertową grę całej drużyny Lexmark. Jakże żywe stało się motto z naszego herbu: Un pour tous tous pour un - Jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Bronimy całym zespołem by za chwilę niczym rasowy bokser zadać cztery ciosy, które już nie pozwolą się podnieść ekipie Stolschódu. Zwyciężamy w niewiarygodnej walce i spełnia się moje proroctwo: po wcześniejszym remisie i porażce udaję nam się pokonać zespół gości.

Z pewnością bardzo dobrze wraca się po takim meczu do domu, siada przed komputerem, czyta relację ale nie byłbym sobą gdybym nie przypomniał, że już za tydzień kolejny mecz. Naszym przeciwnikiem będzie Maximus, który w dwóch pierwszych meczach również zdobył komplet punktów. Zapowiada się więc kolejne ciężkie spotkanie.

Wydarzy się: Kino | Koncerty | Teatr | Sport | Wystawy | Imprezy | Kabaret | Festiwal

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0