Leo Messi to nie tylko wielki piłkarz, ale również wielki człowiek. Argentyńczyk zgodnie z obietnicami, spełnił marzenie jednego ze swoich największych fanów i wysłał 5-latkowi z Afganistanu podpisane przez siebie oryginalne koszulki piłkarskie oraz najnowsze, markowe piłki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ta historia była komentowana przez media na całym świecie. Niedawno w sieci znalazły się zdjęcia Muraty Ahmadiego, 5-latka mieszkającego w Afganistanie, który jest wielkim fanem Leo Messiego. Chłopczyk uwielbia Argentyńczyka do tego stopnia, że zrobił sobie z reklamówki imitację jego koszulki.

Zobacz także: Żona Diablo w "Playboyu". Gorąca okładka z partnerką mistrza świata w boksie [ZDJĘCIA]

Wzruszające obrazki szybko obiegły internet i dotarły do samego Messiego, który nie pozostał obojętny na uczucia młodego fana futbolu. Piłkarz zobowiązał się, że wyśle 5-latkowi oryginalne koszulki FC Barcelony oraz reprezentacji Argentyny i dotrzymał słowa.Do przesyłki Messi dołączył także nowe piłki do gry. Chłopiec nie krył radości, a swoim rodzicom każde już mówić do siebie jedynie Leo.


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!