To już kolejna zbiórka pieniędzy w tramwajach MPK dla osób potrzebujących. Tym razem krakowianie będą mogli wesprzeć matki samotnie wychowujące dzieci oraz rodziny wielodzietne. MM'ka przypomina:akcja trwa tylko do jutra!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pasażerowie, którzy od 17 do 19 listopada wsiądą do specjalnego tramwaju kursującego na linii nr 24 będą mogli pomóc matkom samotnie wychowujących dzieci oraz rodzinom wielodzietnych. Tramwaj będzie kursował na trasie z Bronowic do Kurdwanowa od 8.00 do 19.00.

W tramwaju będzie prowadzona kwesta, z której cały dochód zostanie przeznaczony na zakup żywności i paczek świątecznych dla potrzebujących rodzin. Organizatorami kwesty są Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy MPK SA w Krakowie oraz Zarząd Miejskiego PCK w Krakowie.

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!