Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademii Pedagogicznej w Krakowie zaprosiło studentów z Białorusi i Ukrainy. To już kolejna akcja, która ma na celu międzykulturową wymianę ze wschodnimi sąsiadami naszego kraju.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Aktualne przedsięwzięcie odbędzie się w dniach 14 - 25 listopada. Organizatorzy przygotowali dla gości wiele atrakcji, które mają przyczynić się do zobrazowania polskich działań, tradycji, planów i projektów.

Uczestnicy programu wybiorą się także do Zakopanego i Warszawy, odwiedzą m.in. Sejm RP, Małopolski Urząd Wojewódzki, Urząd Miasta Krakowa, Kopalnię Soli w Wieliczce, Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

Jako, że organizacje pozarządowe dołączyły się do projektu, dodatkową atrakcja dla gości z Ukrainy i Białorusi będzie możliwość wzięcia udziału w dyskusji organizacji pozarządowych  w naszym regionie , a wszystko to dzieki Willi Decjusza.
Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!