Friends Caffee zdobyło popularność wśród mieszkańców Krakowa dzięki przytulnemu wystrojowi kawiarni i słodkim pysznościom, których można tam spróbować. Ale jest coś, co zdecydowanie wyróżnia ich na tle innych lokali tego typu.

Co sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe? Można tutaj wypić kawę...z własnym zdjęciem lub wybraną grafiką! Jak to działa? Wystarczy pobrać aplikację Coffee Ripples. Później wybierasz zdjęcie z galerii, które chcesz zobaczyć na swojej kawie, zatwierdzasz i...gotowe! Możesz zrobić również nową fotkę, zdecydować się na ciekawą grafikę lub wybrać szablon, który jest już zawarty w drukarce.

Do wydrukowania służy specjalne, niewielkie urządzenie w którym ustalane są potrzebne parametry. Obsługą drukarki zajmuje się pracownik kawiarni, ale swoich sił może spróbować również klient.

- W Azji jest to bardzo popularne, w Polsce właściwie nikt nie widział, nikt nie słyszał. Jak tylko dowiedzieliśmy się o istnieniu drukarki do kawy stwierdziliśmy, że w naszej kawiarni musi się ona pojawić. I faktycznie już od kilku tygodni „drukujemy” dla naszych klientów różnorodne wizerunki - mówią właściciele Friends Caffee.

Skąd pomysł?

- Chcieliśmy się wyróżnić na rynku spośród "tłumu" jako jeszcze nieznana kawiarniana. Jest to coś czego nie ma w Polsce i nie jest spotykane, co nadaje nam oryginalności! - tłumaczy ekipa Friends Caffee.

Klienci są bardzo zadowoleni, że mogą wypić kawę z własnym zdjęciem. Dzięki takiemu urządzeniu możecie zaskoczyć swoich bliskich i zrobić im miłą niespodziankę.

Friends Caffee, al. Bora-Komorowskiego 41 Centrum Serenada.ZOBACZ KONIECZNIE:
Gastronomia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!