Podczas imprezy odbędą się m

Podczas imprezy odbędą się m.in. prezentacje technik makijażu (© paweł relikowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę i niedzielę (9-10 listopada 2013) w Nowohuckim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232, Kraków) odbędzie się 28. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE&spa. Nowości kosmetyczne zaprezentuje tu ponad 100 wystawców. To najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Jest prezentacją najnowszych trendów z zakresu pielęgnacji i makijażu. Otwarta część targowa daje nam szansę zapoznania z nowymi zabiegami kosmetycznymi i poradami specjalistów.

Impreza jest okazją do dyskusji z międzynarodowymi ekspertami i profesjonalistami oraz szansą na wzięcie udziału w prezentacjach premierowych zabiegów i kosmetyków. 28. Kongres gościć będzie ekspertów z Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

Wśród gorących tematów kongresu pojawią się między innymi zagadnienia nowoczesnego spojrzenia na możliwości masażu twarzy. Więcej informacji na www.kongres.lne.pl.

***

Rozmowa z Iloną Kurczabą, red. naczelną "Les Nouvelles Esthétiques&Spa"


Kongres i Targi LNE&spa na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych imprez branży kosmetycznej w Polsce. Jaki stawiacie sobie cel, organizując to wydarzenie?
Wydarzenie organizowane jest pod hasłem "Uroda-Edukacja-Profesjonalizm". Ciągłe doksz-tałcanie się jest dziś wyznacznikiem sukcesu w branży "beauty". Kosmetologia coraz bliższa medycynie, to głównie szeroka oferta zabiegów odmładzających, opartych często o zaawansowane formuły kosmetyczne i przeprowadzanych z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury. Kładziemy nacisk na stronę merytoryczną, zapraszając na wykłady wybitnych ekspertów-praktyków z Polski i zagranicy, związanych zawodowo z pielęgnacją i profilaktyką zdrowia i urody. Ponad 50 specjalistów prowadzi kilka równoległych konferencji podczas Kongresu LNE. Integralną częścią są mistrzostwa i pokazy makijażu, premiery książkowe i spotkania z ekspertami.

Co może być interesujące na targach i podczas kongresu dla zwiedzających?

Zawsze największym zainteresowaniem cieszą się tematy związane z nowoczesnym, holistycznym spojrzeniem na diagnostykę, pielęgnację i problemy estetyczne skóry. Jeden z wiodących paneli tematycznych w programie 28. Międzynarodowego Kongresu LNE & spa poświęcony jest w całości zdrowej barierze skóry, będącej fundamentem sukcesu w pielęgnacji. Panel poprowadzi dr Artur Markowski, dermatolog.

Rozmawiała M. StuchCodziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!