Sylwester 2011/2012 na Rynku w Krakowie: Kto zagra w tym roku?

Kto wystąpi podczas Sylwestra 2011/2012 na Rynku w Krakowie? A ... (© Łukasz Żołądź)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kto wystąpi podczas Sylwestra 2011/2012 na Rynku w Krakowie? Nikt! Nie będzie gwiazdy, będzie za to muzyka z... płyt! Rynek w Krakowie będzie więc spokojniejszy?


A może na Sylwestra do Szczecina?


Sylwester 2011/2012 zbliża się wielkimi krokami. prezydent Jacek Majchrowski ogłosił 18 listopada na konferencji prasowej, że w tym roku żadnej gwiazdy nie będzie! Będzie za to spotkanie o 23.30, by o północy wspólnie złożyć noworoczne życzenia. Muzyka też będzie, ale... z płyt!

Majchrowski i Sroka tłumaczą się z rezygnacji z koncertu na Rynku - zobacz wideo


- Zgodnie z tym, że jest czas na pewne oszczędności, postanowiliśmy zmienić w tym roku formułę Sylwestra, zamiast oglądać koncert, na który miasto by wyłożyło milion, czy półtora miliona złotych, postanowiliśmy zrobić spotkanie mieszkańców, aby mogli sobie złożyć życzenia - powiadomił prezydent Jacek Majchrowski.

W związku z tym, że na Rynku nie będzie koncertu, nie będzie też sceny, a od godz. 23.40 do piętnastu minut po północy będzie grała muzyka z płyt, a nowy rok Kraków przywita pokazem sztucznych ogni. Oprócz tego, na ścianach Sukiennic będą wyświetlane życzenia dla krakowian.

Tak witaliśmy 2011 rok: Sylwester na Rynku w Krakowie [kliknij]


Na naszym fanpage'u "Dzieje się w Krakowie" w serwisie Facebook zapytaliśmy Was, kogo chcielibyście zobaczyć na Rynku.

Sylwester 2011/2012 w Krakowie - sprawdź oferty!
Pod koniec października poprosiliśmy Was o podanie Waszych propozycji, kogo chcielibyście zobaczyć na Rynku Głównym. Poniżej klipy gwiazd, które zaproponowaliście.

Kliknij w zdjęcie i zobacz fotogalerię z krakowskich wydarzeń
Stwórz z nami galerię MPK! [zdjęcia]Lampiony rozświetliły Kraków [zdjęcia]
Szarikon, czyli hotel dla psów [zdjęcia]
Browar Lubicz reaktywacja [zdjęcia]
Dodaj artykuł Dodaj zdjęcia
Dodaj imprezę
Bloguj z MM


Komentarze (36)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pppp (gość)

Kraków. Takie miasto i nie będzie imprezy sylwestrowej to śmiech na sali szukacie oszczędności .Urzędnicy zarabiają za dużo i prezydent zabrać właśnie tym urzędasom i kasa się znajdzie.

zabcia (gość)

no tak kasa wyplynela :(. w krakowie juz coraz miej imprez przez pomylki nasze prezydenta krakowa nie mowiac juz o pracownikach co bawiasie terrrrraz za nasze pieiadze :(

AMF (gość)

Jasne.... Bo nie można zaprosić jakis tańszych zespołów...
Ciekawe ile w ramach oszczedności obciął z premi i wyżery ratuszowi?
Pozatym jakos na ściąganie murzynów na wianki to kasa była, a tu nagle taka pustka.

DonKorleone (gość)

kurcze blade ;/. właśnie zaplanowałem z żoną i przyjaciółmi wyjazd do Was ( do Krakowa ) a widzę że na nowy rok krucho. Może Pan Majchrowski będzie dawał szooł ze swoją świtą :-)

Gabi (gość)

Masakra. Panie Prezydencie, porażka!
jak zwykle wszystko dla siebie, nic dla mieszkańców.
Szukacie oszczędności nie tam gdzie trzeba.
Becikowe też zawiesiliście...echhhh...

Razmus (gość)

Striptiz na Rynku. A ja mogę zrobić na Rynku w Sylwestra striptiz męski. Takiego nietypowego Sylwestra w Krakowie jeszcze nie było. Kto jest chętny zobaczyć?

kkk (gość)

;/. ku*wa trzeba bylo to oglosic zanim ludzie zdecydowali sie na przyjazd do krakowa spedzic tam sylwestra!

anusiak (gość)

sylwester . Główna gwiazda wieczoru PREZYDENT MIASTA KRAKOWA JACUŚ M. i jego ekipa z pod śmietnika !! pozdrawiam

stara baba (gość)

sylwester. Naprawdę musimy oszczędzać?????? Dopiero teraz dotarła do władz miasta ta oczywista prawda????? Szkoda, że nikt nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za wydawanie publicznych pieniędzy w poprzednich latach!!!!! Istnieje bardzo mądre przysłowie: "Tak krawiec kraje, jak mu materii staje". A nasi rajcy stosowali mądrość płynącą z innego przysłowia:"Zastaw się a postaw się". Niedługo władze miasta znajdą się w sytuacji, którą tak trafnie przewidział Jan Kochanowski: "Nową przypowieść Polak sobie kupi, że przed szkodą i po szkodzie głupi". Mistrz Jan dobrze przewidział naszą przyszłość.............