W związku z remontem torowiska na odcinku od skrzyżowania Klimeckiego i Kuklińskiego do skrzyżowania ulic Lipskiej i Saskiej, pod estakadą Jacka Kaczmarskiego wprowadzono tymczasową organizacje ruchu w postaci ronda. Prace mają się skończyć jeszcze w tym tygodniu. Pomimo długiego weekendu majowego na drogach dojazdowych do "ronda" tworzą się korki, bo to jest jednopasmowe.

W wypadku tego remontu budowlańcy będą prowadzić tu prace także 1 i 3 maja. To konieczne żeby zdążyć wymienić zapadnięte płyty torowiska pod estakadą Jacka Kaczmarskiego. Obecnie skrzyżowanie zamieniło się w rondo i to z jednym pasem ruchu.

Po estakadzie nad skrzyżowaniem można jeździć bez ograniczeń. Pasażerowie tramwajów mogą skorzystać z komunikacji zastępczej. Między rondem Grzegórzeckim a skrzyżowaniem Saska Lipska tramwaje nie kursują. Początkowo planowano, że remont potrwa do poniedziałku 7 maja, ale tramwaje na swoje trasy mają wrócić już w sobotę 5 maja.

ZOBACZ KONIECZNIE:
WIDEO: Poważny program - odc. 23: Doskonały pomysł krakowskiego urzędnika

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!