Już w najbliższy piątek 26 lipca w sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo cztery filmy: „Wolverine 3D”, „Red 2”, „Obecność” oraz „Książę nie z tej bajki”.

„Wolverine” opowiada o najpopularniejszym bohaterze serii „X-Men”. Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Japonii. Logan (Hugh Jackman), 100-letni mutant znany jako Wolverine, jedzie do Kraju Kwitnącej Wiśni, w którym nie był od czasów II wojny światowej, by stawić czoła Jakuzie i samurajom. Niespodziewanie będzie musiał uciekać w towarzystwie pięknej i tajemniczej spadkobierczyni. Przebędzie trudną drogę, która wyczerpie go zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Na nowo odkryje w sobie bohatera i zmierzy się nie tylko z potężnymi wrogami, ale i własną przeszłością. Skrzyżuje swoje pazury z adamantium z samurajskimi mieczami i napotka na swojej drodze miłość oraz zdradę. Przekona się, jak wysoką cenę płaci się za nieśmiertelność. Film Jamesa Mangolda („Wybuchowa para”, „Spacer po linie”) wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

„RED 2” to wyładowana po brzegi akcją i humorem komedia sensacyjna, stanowiąca kontynuację świętującej sukcesy na całym świecie opowieści o emerytowanym agencie specjalnym CIA, Franku Mosesie (Bruce Willis) i jego nietypowej grupie kolegów po fachu. Do fantastycznej obsady z części pierwszej, na czele z Brucem Willisem, Mary Louise Parker, Johnem Malkovichem oraz Helen Mirren dołączyli Anthony Hopkins i Catherine Zeta-Jones. Tym razem Frank zbiera elitarną ekipę agentów specjalnych, by namierzyć zaginione przenośne urządzenie nuklearne. Śmiertelnie niebezpieczna misja sprawi, że Frank i jego szalony zespół specjalny wylądują w Paryżu, Londynie oraz Moskwie. Przeciwnicy będą posiadać więcej ludzi oraz sztuk broni, więc żeby uratować świat przed zniszczeniem, bohaterowie będą musieli użyć swojej nieprzeciętnej inteligencji, oldskulowych umiejętności, zaufać sobie nawzajem oraz – co może najtrudniejsze – po prostu przeżyć.

„Obecność” opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu. Akcja filmu rozgrywa się na początku lat 70. XX wieku. Za kamerą stanął James Wan, reżyser „Piły”, „Dead Silence” i „Naznaczonego”. W parę demonologów wcielili się zaś Patrick Wilson („Watchmen. Strażnicy”) i Vera Farmiga („W chmurach”).

„Książę nie z tej bajki” Agnès Jaoui („Gusta i guściki”) to zabawna historia rozgrywająca się na tętniących życiem ulicach Paryża. Film, który porównywany jest przez zagraniczną prasę do twórczości Woody’ego Allena w samej tylko Francji rozbawił do łez blisko milion widzów. Laura ma 24 lata i wciąż czeka na upragnionego „księcia z bajki”. Kiedy pewnego dnia spotyka na imprezie przystojnego i intrygującego Sandro, wydaje jej się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń. Problem w tym, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym Maximem. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki? I co na to rodzice Laury, którzy w każdym kandydacie na zięcia dopatrują się wszystkiego, co najgorsze...


Dodatkowo, na osoby odwiedzające kina Multikino na początku sierpnia czekają wyjątkowe wydarzenia specjalne:

- 06.08.2013 r. – „Frances Ha” wyłącznie dla kobiet w ramach cyklu Kino na obcasach,

Greta Gerwig okrzyknięta „Woodym Allenem" w spódnicy w roli Frances Ha – niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Główna bohaterka, Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

Nowy film Noaha Baumbacha („Greenberg") ogląda się jak zaginioną perełkę francuskiej nowej fali. Czarno-białe zdjęcia, charakterystyczna muzyka, podział na rozdziały i luźna, spontaniczna konstrukcja przywodzą na myśl pamiętne dokonania najważniejszych reżyserów z Francji lat 60. Ale podczas gdy twórca „Mojej nocy u Maud" zgłębiał przede wszystkim matrymonialne perypetie swoich postaci, Baumbacha zdają się nie interesować romantyczne przygody tytułowej Frances. To odświeżające, gdy ktoś udowadnia nam, że nie każdy film musi opowiadać o miłości.

Bilety na sierpniowe Kino na obcasach już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.


- 08.08.2013 r. – „Aida” w 3D z Arena di Verona.

Nagranie jednej z najsłynniejszych oper świata zrealizowano po raz pierwszy w technologii kinowej 3D. Widzowie będą mogli „znaleźć się” w antycznej arenie we włoskiej Weronie.


Więcej informacji na stronie www.multikino.pl

Masz ochotę obejrzeć dobry film wieczorem w telewizji? Dowiedz się, co jest emitowane! Sprawdź program tv!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!