Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W najbliższą sobotę, 19 maja, w Oddziale Paszportowym Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie (ul. św. Sebastiana 11, parter), a także w delegaturach MUW w Tarnowie (al. Solidarności 5-9) i Nowym Sączu (ul. Jagiellońska 52) będzie można załatwić sprawy paszportowe.

„Sobota z paszportami” będzie trwała w godzinach 8-15. Tego dnia złożymy wniosek o paszport lub odbierzemy dokument.

Jak informują przedstawiciele MUW, sobota z paszportami w ubiegłym miesiącu cieszyła się dużym zainteresowaniem – do Oddziału Paszportowego w Krakowie zgłosiło się ponad 200 osób.

- Ponieważ okres przedwakacyjny to szczególnie intensywny „sezon paszportowy”, spodziewamy się, że kolejna sobota z paszportami dla sporej liczby naszych klientów będzie dogodną okazją do załatwienia spraw związanych z dokumentem podróży - podkreśla Agnieszka Ludwikowska z Oddziału ds. Mediów i Komunikacji Społecznej MUW. - Przypominamy jednocześnie, że o wyrobieniu paszportu warto pomyśleć wcześniej, niż tuż przed wyjazdem za granicę. Nie zostawiajmy składania wniosków na ostatnią chwilę.

ZOBACZ KONIECZNIE:
WIDEO: Kierowcy kontra rowerzyści. Kto lepiej dba o bezpieczeństwo?

Autor: TVN24, x-news

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!