W Krakowie zakończyły się tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Przewodnika. Najbardziej wyróżniającym się przewodnikom turystycznym wręczono odznaczenia i dyplomy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tegoroczna gala kończąca Obchody Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego odbyła się w nowym obiekcie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Kilkuset uczestników imprezy miało okazję zobaczyć zbiory tej placówki, a potem uczestniczyć w prezentacji całorocznych akcji jakie wszyscy małopolscy przewodnicy turystyczni społecznie prowadzili dla dzieci oraz osób niepełnosprawnych.

Finałowe imprezy tego roku to kilka wycieczek po Krakowie.

Warto zaznaczyć, że bardzo cenione przez mieszkańców Krakowa i turystów są dwie akcje przewodnickie prowadzone wspólnie z Gazetą Krakowską. Pierwsza z nich to Zdobywamy Odznakę Przyjaciela Krakowa, a druga, Nie siedź w domu, idź na wycieczkę.

Polecamy w serwisie kryminalnamalopolska.pl: W Małopolsce kradnie się najchętniej niemieckie auta
Sportowetempo.pl. Najlepszy serwis sportowy
Korki w Krakowie - sprawdź mapę na żywo

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!