Kraków może mieć poważny problem ze szczurami. Właściciele kamienic nie przeprowadzają obowiązkowej deratyzacji, a urzędnicy twierdzą, że szczurów jest mniej, choć nie mają na ten temat danych.

- Od dwóch lat nie prowadzimy deratyzacji na Plantach. Trutki zostawiamy tylko w przejściach podziemnych i tunelu szybkiego tramwaju - mówi Michał Pyclik z Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

Czytaj więcej na www.dziennikpolski24.pl

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

~czytelnikkr4 (gość)

Czy ktoś zrobi w końcu porządek z tymi Pańciami które chodzą CODZIENNIE wysypywać siaty pokrojonego chleba, ziarna i resztek dla gołębi w te same miejsca w okolicach starego miasta i plant ?

gość (gość)

a mnie nawet ostatnio wlazł do łazienki,masakra,niczego się nie boją,nawet zjadł pastę do zębów i mydło,dobrze że drzwi miałam zamknięte,a administracja... wyłożyliśmy trutkę i to ma rozwiązać problem?szczury nie są głupie,nie chycą się trutki,trzeba coś z tym zrobić,ja stwierdzam że jest więcej,zapraszam urzędników na miasto niech popatrzą

glutek (gość)

Ja wam zrobie prawdziwe zdjęcie te są słabe - ostatnio w centrum krakowa koło przystanku widziałam 8 szczurów w biały dzień!!!!

dr kot (gość)

Kiedys sie dokarmialo koty ktore mogly znalezc schronienie w piwnicach dzis kotow jak na lekarstwo a gryzoni coraz wiecej !