(© Dariusz Gdesz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W czwartek o godzinie 15.30 właściciel sklepu i pracowni złotniczej działającej przy ul. Siennej w Krakowie zgłosił na policji kradzież. Ze sklepu zniknęły precjoza wartości kilku tysięcy złotych. Policja wyjaśnia okoliczności kradzieży, policyjni technicy sprawdzają ślady pozostawione przez sprawców kradzieży.

Teraz już wiemy, że bransoletka i dwa pierścionki skradzione były ponad 27 tys. zł. – Do kradzieży doszło po godz. 15 – informuje właściciel salonu.

Do środka weszły dwie osoby, kobieta drobnej postury i wysoki wygolony mężczyzna. Kobieta prosiła o pokazanie srebrnej bransoletki z jednej z gablot. W tym czasie mężczyzna zainteresował się porcelanowymi filiżankami w innej gablocie. W zamieszaniu jakie uczynili, kobieta niepostrzeżenie otworzyła inną gablotkę stojącą na wystawie i zabrała precjoza.

Policja wyjaśnia okoliczności kradzieży, będzie sporządzać m.in. portret pamięciowy sprawców.

Kraków: zatrzymani kolejni pseudografficiarzeZobacz piękne, wysportowane kobiety. Weź udział w naszym plebiscycie na najładniejszą sportsmenkę Małopolski

Sylwester w Krakowie 2011/2012: sprawdź oferty klubów, imprezy oraz ceny!

Miss Polonia z dawnych lat! Zobacz archiwalne zdjęcia kandydatek

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pluto (gość)

On dla nas sprzedaje po kosztach takie ładne rzeczy a ktoś go jeszcze okradł. Będzie musiał sobie zamknąć zakład i może otworzy "Kefirek" albo "Żabkę"??