Kraków: kto okradł jubilera z Siennej? [AKTUALIZACJA]

W czwartek o godzinie 15.30 właściciel sklepu i pracowni złotniczej działającej przy ul. Siennej w Krakowie zgłosił na policji kradzież. Ze sklepu zniknęły precjoza wartości kilku tysięcy złotych. Policja wyjaśnia okoliczności kradzieży, policyjni technicy sprawdzają ślady pozostawione przez sprawców kradzieży.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© Dariusz Gdesz)

Teraz już wiemy, że bransoletka i dwa pierścionki skradzione były ponad 27 tys. zł. – Do kradzieży doszło po godz. 15 – informuje właściciel salonu.

Do środka weszły dwie osoby, kobieta drobnej postury i wysoki wygolony mężczyzna. Kobieta prosiła o pokazanie srebrnej bransoletki z jednej z gablot. W tym czasie mężczyzna zainteresował się porcelanowymi filiżankami w innej gablocie. W zamieszaniu jakie uczynili, kobieta niepostrzeżenie otworzyła inną gablotkę stojącą na wystawie i zabrała precjoza.

Policja wyjaśnia okoliczności kradzieży, będzie sporządzać m.in. portret pamięciowy sprawców.

Kraków: zatrzymani kolejni pseudografficiarzeZobacz piękne, wysportowane kobiety. Weź udział w naszym plebiscycie na najładniejszą sportsmenkę Małopolski

Sylwester w Krakowie 2011/2012: sprawdź oferty klubów, imprezy oraz ceny!

Miss Polonia z dawnych lat! Zobacz archiwalne zdjęcia kandydatek

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa.
∨ Czytaj dalej

Zapisz się do newslettera!


Komentarze (1)

avatar
avatar
Pluto (gość)

On dla nas sprzedaje po kosztach takie ładne rzeczy a ktoś go jeszcze okradł. Będzie musiał sobie zamknąć zakład i może otworzy "Kefirek" albo "Żabkę"??

Wybierz kategorię