Kraków: koncert Miyavi w klubie Studio [ZDJĘCIA]

Miyavi ma nad Wisłą sporo wiernych i zafascynowanych nim fanów. Jego koncert w Krakowie to dla miłośników j-rocka, j-popu oraz japońskiej odmiany glam rocka - visual kei, tzw. jazda obowiązkowa. Dawny gitarzysta Dué le Quartz przyjechał w niedzielę promować ostatni krążek, zatytułowany po prostu "Miyavi" (2013). Zobaczcie zdjęcia z występu w klubie Studio.

Komentarze (7)

avatar
avatar
Fran (gość)

nie ma co się kłócić z klasycznym trollem moi drodzy :]
koncert był świetny
a troll jest idealnym przykładem tego, że 'muzyka nie zmieni świata ale może zmienić ludzi którzy mogą zmienić świat' :]

avatar
Noriko (gość)

no tak polaczki są super, a całą resztę najlepiej wyrżnąć... Nienawidzę tego typu komentarzy. Miyavi jest cudownym artystą, świetnie bawiłam się na koncercie, a jego przemowy jak zawsze doprowadzały do łez. Cieszę się, że tym razem koncert odbył się właśnie w Krakowie. Chociaż w miasteczku studenckim panował jak zwykle niezły burdel... ^^"

avatar
tutmozisa (gość) potwór Godzilla

nawet nie wiesz o czym mówisz! pomijajac że wracanie do okresu IIwś jest debilizmem a to że wykupuja polskie fabryki to pretensje do władz oni wkładaja kapotał!!

avatar
eM (gość) potwór Godzilla

Człowieku, chyba masz coś nie po kolei w głowie. Popatrz najpierw w rodzimym ogródku, ile Polacy złego wyrządzili innym narodom. To, że Niemcy kiedyś mordowali Polaków (przykład), nie oznacza, że mamy teraz Niemców nienawidzić, bo obecne pokolenie Niemców nie miało raczej wpływu na to, co działo się kilka ładnych dekad temu. Przejrzyj na oczy. Nawet nie znasz tego muzyka, a już wydałeś durny wyrok. A wiesz, co powiedział na swoim koncercie? Muzyka nie może zmienić świata, ale może zmienić ludzi, a oni mogą odmienić świat. Nie rób z siebie idioty.

avatar
potwór Godzilla (gość)

japończycy ukradli Fabrykę łożysk tocznych 4000 rodzin bez środków,kradną kopalnie wegla i inne bogactwa,biedne Polskie dziewczyny bez środków też-niech ktoś dopisze co jeszcze?Arabom nie pozwolą nawet mieszkać w Japoni,ale do naszej Polskiej własności nie mają obiekcji.W 1936 r weszli do Chin izamordowali sadystycznie gwałcąc 200 000dziewczynek ,byli wierni hitlerowi !dla kasy! Ale co tam-bawci się dobrze-no nie?

Wybierz kategorię