zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne (© Łukasz Kasprzak, archiwum Polska Press)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tragiczny pożar w Krakowie. Na terenie ogródków działkowych przy ulicy Filtrowej w dzielnicy Bronowice doszło do pożaru murowanej altany. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Do pożaru altany doszło około godziny 19 przy ulicy Filtrowej w Krakowie. - W pomieszczeniu przebywało dwóch mężczyzn. Ze wstępnych ustaleń wynika, że spożywały one alkohol. Najprawdopodobniej zaprószyli oni ogień w altance, która spłonęła - informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Jeden z mężczyzn zdołał opuścić pomieszczenie, niestety drugi pozostał w środku i nie przeżył. Jego ciało zostanie przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w celu ustalenia okoliczności zgonu - dodaje dyżurny KWP.

Mężczyzna, któremu udało się opuścić budynek był pod wpływem alkoholu. Został przewieziony do Miejskiego Centrum Profilaktyki w celu wytrzeźwienia. Wkrótce zostanie przesłuchany. Na miejscu wciąż pracują policjanci i prokurator sądowy.

To już druga ofiara śmiertelna pożaru w Krakowie w ten weekend. Wczoraj około godziny 21 po pożarze w mieszkaniu przy ul. Urzędniczej strażacy znaleźli ciało 70-letniego mężczyzny.

Zobacz także:Kierunki egzotyczne - gdzie spędzić urlop zimą?

Źródło:Dzień Dobry TVN

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!