Linie 16 i 21 kursowały do pętli Tauron Arena Kraków Wieczysta, linia 52 kierowana była do Wzgórz Krzesławickich, natomiast linie 9 i 14 jeździły do Kopca Wandy.
Uruchomiono zastępczą komunikację autobusową na odcinku Rondo Kocmyrzowskie - os. Piastów - Mistrzejowice. To już drugie wykolejenie na rondzie Hipokratesa w poniedziałek. Przed godziną 7 z torów wypadł krakowiak. Utrudnienia trwały kilka godzin.
ZOBACZ KONIECZNIE:
Polub nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!
WIDEO: Poważny program - playlista 3 odcinków
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?