30 listopada 2013 r. nastąpi oficjalne otwarcie Galerii Bronowice w Krakowie - podaje portal urbanity.pl. Inwestorem galerii jest Auchan i to właśnie sklep tej marki będzie zajmował w galerii najwięcej miejsca (16,6 tys. mkw.). Poza tym znajdzie się tam też 160 innych sklepów, m.in. H&M, Triumph, CCC, Ryłko, Promod, Orsay.

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (16)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

grabarz. (gość)

galeria bronowice jest naprawde lepsza o 1500 razy niz bonarka.
szacun dla tych co ja wybudowali.

kasia (gość)

super fajnie ze kolejna galeria, a ja sie pytam kiedy jakiś park sie zrobi i otworzy? przeciez w tym miescie nie ma gdzie spacerowac w niedziele po obiedzie. ile mozna chodzić po plantach? i to po osranych plantach. nie ma nic!

Haha (gość) (rasowy)

To pokaż gdzie ten lokalny handel oferuje miejsca pracy? Gdyby nie te zagraniczne firmy to bezrobocie wzrosło by dwukrotnie! Kołchoz? W lokalnym handlu zaoferowali mi 1300zł w godzinach szczytu, na max 1600zł mogłem liczyć (o ile ktoś się zlitował z zaoferowaniem pracy)... W kołchozie przy okresie próbnym zaoferowano mi 1700zł, po 3 miesiącach 2200-2400zł + szkolenia + premie za weekendy... Wyjdź do ludzi, użyj w świecie trochę i potem pisz takie bzdety.

krak (gość)

galerie handlowe nie budują z naszych podatków, więc niech się budują to ich kasa i ewentualna strata, duzy plus ze bedzie praca dla ludzi.

krak (gość)

galerie handlowe nie budują z naszych podatków, więc niech się budują to ich kasa i ewentualna strata, duzy plus ze bedzie praca dla ludzi.

:) (gość)

a gdybyśmy takiego suprise zrobili .. i nikt by do tej galerii nie poszedł przez miesiąc? jaki byłby finał :)

szdefd (gość)

Tylko że w dniu otwarcia będzie czynnych tylko 40 sklepów , reszta będzie się otwierać sukcesywnie , aż do stycznia.