Galeria Bronowice: dojazd

Galera Bronowice: mapa dojazdu (© materiały promocyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już 30 listopada pierwsi klienci skorzystają z szerokiej oferty nowego centrum handlowego – Galerii Bronowice. Na 60 000 m2 pojawi się 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji, a także nowa propozycja, nieobecna w innych krakowskich centrach, związana ze sztuką i rozrywką. Jak dojechać do Galerii Bronowice?

Kraków. Galeria Bronowice szykuje się do otwarcia [ZDJĘCIA]


Galeria Bronowice – jak dojechać... i zaparkować


Główny wjazd do centrum znajduje się od strony ul Jasnogórskiej (zjazd z estakady) i ul. Stawowej. Wjazdy na parking są na każdej ścianie budynku, a do dyspozycji przyjeżdżających oddanych zostanie 2 800 bezpłatnych miejsc parkingowych na 3 kondygnacjach: poziomie -1 (1800 samochodów), poziomie +1 (powierzchnia nad Auchan, 500 samochodów) oraz poziomie +2 (na dachu, nad parkingiem +1 , na 500 samochodów).

Galeria Bronowice - oto nasz przewodnik po Galerii Bronowickiej [ZDJĘCIA]


Kraków: Galeria Bronowice tuż przed otwarciem [ZDJĘCIA]


System zarządzania przestrzenią parkingową na bieżąco będzie monitorował wszystkie wolne miejsca postojowe. Dodatkowym ułatwieniem w znalezieniu wolnych miejsc stanie się na pewno system diod sygnalizacyjnych, umieszczonych nad wszystkimi punktami postojowymi: kiedy miejsce jest wolne, dioda świeci na zielono, gdy zajęte – na czerwono. Dzięki temu ruch na parkingu będzie odbywać się bezproblemowo i płynnie, a czas potrzebny do wyszukania wolnego miejsca na parkingu zostanie ograniczony do minimum.

Galeria BronowiceOtwarcie Galerii Bronowice: zobacz miejski punkt obsługi klienta [ZDJĘCIA]


Na parkingu, oprócz miejsc dla osób niepełnosprawnych, zostały również przewidziane szerokie i komfortowe punkty postojowe dla rodzin z dziećmi. Jeśli chodzi o dojazd komunikacja miejską, na razie są to autobusy numer: 118, 172 i 173 (przystanek ul. Conrada).

Galeria Bronowice: zobacz szyld Galerii Bronowice [ZDJĘCIA]


Adres Galerii Bronowice: ul. Stawowa 61, 31-346 Kraków

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00–21:00, w niedzielę 10:00–21:00.
Hipermarket Auchan: poniedziałek – sobota 8:00–22:00; niedziela 9:00–22:00


Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!
Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Adam (gość)

Cześć Wszystkim

Znalazłem nową stronke z doładowaniami telefonu za-darmo.
Pamiętajcie tylko jeden numer = jedno doładowania.

LINK - http://tiny.pl/qgfg1

Mała

Najnowsze odcinki ekipy z Warszawy - http://eserial.pl/serial/1-17/ekipa-z-warszawy -

oraz wiele innych seriali - eserial.pl - bez limitu i rejestracji za darmo -

https://www.facebook.com/eSerialpl

Marek (gość)

172 i 173 mogłoby jeździć przez rondo na Jasnogórskiej i potem Stawową pod wejście do Galerii Bronowice, a potem zawracać na rondzie i jechać z powrotem. Dużo to nie jest czasowo, a dojazd wygodny. Tak jest np. przy Bonarce i bardzo często na Górnym Śląsku (KZK GOP).