Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Co prawda do Dnia Dziecka jeszcze daleko, ale dzięki Bonarce najmłodsi Krakowianie mogą rozpocząć świętowanie już 1 marca i świetnie bawić się, odwiedzając Leopark – pierwszy w Krakowie tak olbrzymi plac zabaw.

Na dzieci, na powierzchni aż 579 m2 (poziom +1 naprzeciwko Cinema City) czekać będzie prawdziwy raj. Od ogromu zabawek i sprzętów każdemu może zakręcić się w głowie – jest tu wszystko, czego maluchy potrzebują do spędzenia czasu w przyjemny sposób.

A propos czasu – zostawione tu dzieci pochłonięte grami i zabawami nie spostrzegą nawet, jak błyskawicznie zlecą im dwie lub trzy godziny, które ich rodzice lub opiekunowie zechcą przeznaczyć na zakupy w Bonarce. Jest to zatem doskonały sposób na naprawdę udane rodzinne zakupy: jeśli nasz podopieczny poczuje się znużony, wystarczy zaprowadzić go do Leoparku, a następnie kontynuować wędrówkę po butikach.

Na placu zabaw działają zawodowi i pomysłowi animatorzy, dbający o każde bawiące się tu dziecko. Zróżnicowana oferta sprzętów gwarantuje wiele godzin możliwości zabawy. Labirynty, trampoliny, tory wyścigowe i wiele innych atrakcji sprawia, że najmłodsi nie tylko doskonale się tu bawią, ale jeszcze rozwijają swe umiejętności motoryczne.

W Leoparku można również urządzić niezapomniane urodziny dla córki, syna, wnuczki czy wnuka. Występy klownów i cyrkowe popisy są gwarantem, że solenizant jeszcze długo będzie pamiętał swoje święto. Znajdujący się w Leoparku sprzęt pochodzi z Niemiec i spełnia normy Unii Europejskiej EN 1176/10.

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!